Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Łambinowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Łambinowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Łambinowicach wystąpiła szansa płukania katalizatorów samochodowych do aut osobowych Hino Motors z racji działalności laboratorium warsztatu samochodowego z Łambinowic. Filtry cząstek stałych utworzone są ze skomplikowanego wkładu, oraz osłony z metalu, co wywołuje, że FAP-y zaczopowują się zanieczyszczeniami i wymagają czyszczenia, rekomendujemy zatem usługi z Łambinowic. Katalizatory SCR funkcjonują w nadzwyczaj brudnym środowisku, czyli w układzie wydechowym, co jest powodem, że po czasie dochodzi do utraty właściwości części. Auta osobowe i ciężarowe znanego koncernu Hino Motors mogą się pochwalić świetnymi metodami w temacie zmniejszania ilości produkowanych cząstek stałych. Oprócz rozrywek dla wizytujących w Łambinowicach odnaleźć można warsztaty samochodowe, parające się płukaniem DPF FAP do aut osobowych Hino Motors. Duża część samochodów w Łambinowicach to samochody z silnikiem CDI posiadające zamontowany katalizator, który nie może obejść się bez oczyszczania. Nieraz przyczyną zaczopowania filtra cząstek stałych DPF, znanej firmy Hino Motors, jest inne wybrakowanie, na przykład: nieszczelny układ wtryskowy. Łambinowice należy do centrów, jakie dotyka problem w związku, z dużą zawartością procentową zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Łambinowic, czemu koncern Hino Motors próbuje, zapobiegać, dzięki wykorzystaniu reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Serwis takich usług jak naprawa DPF jak również płukanie katalizatorów samochodowych dla aut marki Hino Motors, można odszukać na naszej stronie internetowej, jak również w laboratorium warsztatu w Łambinowicach. Zlokalizuj swojego mechanika samochodowego, który poradzi sobie z Twoim Hino Motors w Łambinowicach, dzięki naszej wyszukiwarce w kolumnie po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Łambinowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Łambinowicach 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Łambinowicach 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Łambinowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Łambinowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Łambinowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Łambinowicach 1490
Wycinanie katalizatora Hino Motors, usuwanie katalizatora Hino Motors w Łambinowicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Hino Motors w Łambinowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Łambinowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Łambinowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Łambinowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Łambinowice Kolejowa LAM01N 50.537498/17.562019 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer