Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Łany

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Łanach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Łanach jest możliwość czyszczenia filtrów FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Hino Motors z przyczyny funkcjonowania laboratorium z Łanów. Najczęściej powodem zapchanego filtra FAP, korporacji Hino Motors, zdarza się inny mankament, doskonałym przykładem jest: niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Filtry DPF FAP stworzone są z ceramicznego wnętrza, jak również korpusu z metalu, co sprawia, że DPF-y zaczopowują się i wymagają czyszczenia, polecamy usługi z Łanów. Zachowanie górnych limitów emisji gazów spalinowych, dozwolonych przez normę emisji spalin EURO 6, koniecznie wymaga funkcjonującego filtra cząstek stałych DPF. Sporo samochodów w Łanach to auta z silnikiem CDTi wyposażone w katalizator samochodowy, który musi się oddawać do płukania. Samochody znanej marki Hino Motors mogą się pochwalić bezkonkurencyjnymi rozwiązaniami technologicznymi w dziedzinie ograniczenia ilości emitowanych cząstek stałych. Filtry DPF FAP trudnią się pracą w niezwykle skomplikowanych warunkach pracy, czyli w układzie wydechowym, co wywołuje, że po czasie dochodzi do utraty możliwości podzespołu. Klasyczną bolączką, z którą borykają się samochody korporacji Hino Motors, zazwyczaj, gdy wykorzystywany jest silnik wysokoprężny, jest brudny filtr DPF. Wybierz swój zakład mechaniki, którego specjalnością jest Hino Motors w Łanach, dzięki usłudze wyszukiwania po prawej stronie. Usługi takie jak czyszczenie filtrów cząstek stałych lub regeneracja FAP dla samochodów producenta Hino Motors, można znaleźć na stronie, lub w pracowni w Łanach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Łanach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Łanach 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Łanach 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Łanach 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Łanach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Łanach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Łanach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Hino Motors, usuwanie filtra cząstek stałych Hino Motors w Łanach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Hino Motors w Łanach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Łanach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Łanach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Łanach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Łany 1518L MRS01E 51.377861/22.246130 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer