Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Łęknica

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Łęknicy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

W Łęknicy istnieje sposobność odnawiania elementów filtrów cząstek stałych do aut osobowych Hino Motors dzięki pracy laboratorium z Łęknicy. Zazwyczaj słabością, z jaką zmagają się osobówki spod znaku Hino Motors, przede wszystkim, wykorzystujące silnik wysokoprężny, jest zabrudzony sadzą filtr DPF. Filtry DPF FAP funkcjonują w nieprzeciętnie ciężkim środowisku pracy, a więc za kolektorem spalin, co wywołuje, że po czasie następuje spadek wyników części. Łęknica należy do miast, które napotykają kłopot bezpośrednio związany, z dużą zawartością procentową emitowanych przez samochody zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Łęknicy, czemu koncern Hino Motors próbuje, zapobiegać, dzięki wykorzystaniu reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Osiągnięcie maksymalnych wartości ilości emitowanych cząstek stałych, zgodnych z emisji spalin, potrzebuje działającego filtra DPF/FAP. Nagminnie sprawcą zaczopowania filtra cząstek stałych, z symbolem Hino Motors, bywa inne uszkodzenie, czego dobrym przykładem jest: niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Mnóstwo pojazdów w Łęknicy to pojazdy z silnikiem HDI mające zainstalowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który nie może obejść się bez regeneracji. Aby uchronić się przed dużą ilością trudności w eksploatacji diesla Hino Motors, należy niekiedy przepłukać filtr FAP, usługa jest świadczona u mechanika pod Łęknicy. Odnowienie sprawności właściwości filtrów DPF w Łęknicy dla pojazdów marki Hino Motors jest osiągalne, ponieważ nowa metoda regeneracji zdołała trafić do Łęknicy. Odnajdź warsztat, który zajmuje się Hino Motors w Łęknicy, dzięki wyszukiwarce na panelu po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Łęknicy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Łęknicy 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Łęknicy 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Łęknicy 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Łęknicy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Łęknicy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Łęknicy 1490
Wycinanie filtra FAP Hino Motors, usuwanie filtra FAP Hino Motors w Łęknicy 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Hino Motors w Łęknicy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Łęknicy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer