Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Łobez

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Łobzie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR zmienia się w standardowe rozwiązanie w samochodach osobowych Hino Motors z silnikiem na ropę, jednakże część tę dotykają usterki, w czym może pomóc naprawa filtrów FAP w laboratorium warsztatu pod Łobzem. Katalizatory funkcjonują w bardzo brudnych warunkach, a mianowicie za kolektorem spalin, co wywołuje, że następuje spadek parametrów części. Standardową usterką, która dotyka pojazdy osobowe i ciężarowe z logo Hino Motors, głównie, gdy w konstrukcji jest silnik samozapłonowy, jest zaczopowany filtr cząstek stałych DPF FAP. Zdobycie maksymalnych wyników zawartości emitowanych cząstek stałych, dopuszczonych normą EURO 4, koniecznie potrzebuje pracującego poprawnie filtra cząstek stałych FAP. Standardowo powodem zatkanego filtra cząstek stałych FAP, firmy Hino Motors, bywa inna usterka, możliwą przyczyną jest: nieszczelny układ wtryskowy. Duża część pojazdów w Łobzie to samochody z silnikiem CDI posiadający zainstalowany filtr DPF FAP, który potrzebuje regeneracji. Dobranie właściwego zakładu w Łobzie wyspecjalizowanego w pojazdach osobowych Hino Motors może być skomplikowane, a także jest mozolne. Filtry cząstek stałych DPF FAP utworzone są z ceramiki, oraz korpusu z metalu, co sprawia, że filtry FAP zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebują naprawy, zalecamy zatem firmę pod Łobzem. Z racji tego, że Hino Motors, zupełnie jak każda inna marka domaga się do poprawnego działania niezepsutych katalizatorów zalecamy w Łobzie wziąć pod skrzydła FAP. Znajdź swojego mechanika samochodowego, którego specjalnością jest Hino Motors w Łobzie, dzięki wyszukiwarce po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Łobzie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Łobzie 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Łobzie 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Łobzie 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Łobzie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Łobzie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Łobzie 1490
Wycinanie filtra DPF Hino Motors, usuwanie filtra DPF Hino Motors w Łobzie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Hino Motors w Łobzie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Łobzie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Łobzie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Łobzie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Łobez Osiedle Konopnickiej Niepodległości LBZ01A 53.633400/15.617410 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer