Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Łosice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Łosicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Łosice cieszy się sławą z powodu warsztatowego laboratorium zajmującego się naprawą filtrów FAP do pojazdów osobowych korporacji Hino Motors. Często przyczyną przytkanego katalizatora SCR, z symbolem Hino Motors, bywa inny defekt, możliwą przyczyną jest: niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. Katalizatory samochodowe chodzą w nieprzeciętnie brudnym środowisku, czyli w wydechu, co jest przyczyną tego, że dochodzi do utraty osiągów części. Słynnej korporacji Hino Motors nie powiodło się utrzymanie niezbędnych do spełnienia osiągów zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin, bez wykorzystania filtrów DPF. Osiągnięcie limitów zawartości produkowanych cząstek stałych, dozwolonych przez normę emisji spalin EURO, domaga się pracującego poprawnie katalizatora samochodowego. Samochody osobowe i ciężarowe z symbolem Hino Motors mogą się pochwalić dobrymi sposobami w temacie spadku poziomu emisji spalin. Filtry FAP utworzone są ze skomplikowanego wkładu, i korpusu z metalu, co sprawia, że filtry DPF zaczopowują się i konieczna jest naprawa, polecamy firmę pod Łosicami. By unikać utrudnień w eksploatacji samochodu Hino Motors, przydaje się okresami przepalać katalizator, jest to możliwe w laboratorium pod Łosic. Tabela z cenami regeneracji filtrów cząstek stałych FAP/DPF od Hino Motors dla Łosic ulokowaliśmy pod zdjęciem, powinno być można wyszukać w tym cenniku, ile trzeba zapłacić za przeprowadzenie czyszczenia katalizatorów. Ponieważ Hino Motors, tak jak inni producenci domaga się do nienagannej pracy sprawnych filtrów cząstek stałych FAP/DPF dlatego też zalecamy, żeby w Łosicach zadbać o filtr cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Łosicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Łosicach 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Łosicach 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Łosicach 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Łosicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Łosicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Łosicach 1490
Wycinanie filtra FAP Hino Motors, usuwanie filtra FAP Hino Motors w Łosicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Hino Motors w Łosicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Łosicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Łosicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Łosicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Łosice Marszałka Józefa Piłsudskiego LOS01N 52.212952/22.711491 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer