Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Lubowidz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Lubowidzu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Lubowidzu znajduje się możliwość odnawiania elementów filtrów cząstek stałych FAP/DPF do aut Hino Motors z racji pracy laboratorium warsztatu z Lubowidza. Prócz rozrywek turystycznych w Lubowidzu znaleźć można warsztaty, trudniące się płukaniem DPF do aut Hino Motors. Dobranie właściwego zakładu w Lubowidzu wyprofilowanego w pojazdach osobowych Hino Motors może być trudne, a także jest mozolne. Lubowidz należy do ośrodków, które biją na alarm mający związek, z zawartością produkowanych zanieczyszczeń w powietrzu, czemu znany producent Hino Motors usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, z wykorzystaniem katalizatorów samochodowych. Bardzo często sprawcą zatkanego filtra FAP, znanego koncernu Hino Motors, zdarza się inne niedociągnięcie, możliwą przyczyną jest: nieszczelny układ wtryskowy. Katalizatory SCR zbudowane są z ceramicznego wkładu, oraz metalowej osłony, z tego też powodu filtry cząstek stałych wypełniają się sadzą i potrzebują regeneracji, zachwalamy tym samym warsztat z Lubowidza. Filtry FAP wykonują pracę w wyjątkowo trudnych warunkach, a konkretnie za kolektorem spalin, przez co po czasie dochodzi do utraty wyników części. Słynnemu producentowi Hino Motors niemożliwe byłoby osiągnięcie koniecznych osiągów poziomu produkcji zanieczyszczeń, bez instalacji filtrów FAP. Znajdź swojego mechanika samochodowego, który naprawi Twój samochód marki Hino Motors w Lubowidzu, za pomocą wyszukiwarki w prawej części strony. Serwis takich usług jak naprawa filtrów cząstek stałych lub płukanie DPF dla aut marki Hino Motors, zlokalizować można w panelu bocznym, lub w laboratorium warsztatu w Lubowidzu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Lubowidzu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Lubowidzu 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Lubowidzu 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Lubowidzu 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Lubowidzu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Lubowidzu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Lubowidzu 1490
Wycinanie filtra FAP Hino Motors, usuwanie filtra FAP Hino Motors w Lubowidzu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Hino Motors w Lubowidzu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Lubowidzu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Lubowidzu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Lubowidzu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Lubowidz Młyńska LBD01G 53.122929/19.837940 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer