Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Lubraniec

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Lubrańcu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator robi się standardowym rozwiązaniem w autach Hino Motors z silnikiem na ropę, jednakowoż moduł ten zużywa się, w czym może pomóc płukanie filtrów FAP u mechanika pod Lubrańcem. DPF-y składają się z aktywnego chemicznie wkładu, oraz metalowej osłony, co wywołuje, że filtry DPF wypełniają się sadzą i potrzebne jest czyszczenie, polecamy zatem pracownię w Lubrańcu. Aby unikać przykrości z pracą diesla Hino Motors, trzeba czasami przepłukać filtr DPF, jest to udostępnione w warsztatowym laboratorium pod Lubrańca. Duża część pojazdów osobowych w Lubrańcu to auta z silnikiem CRD mające zamontowany filtr DPF FAP, który potrzebuje naprawy. Hino Motors to osobówki, jakie są słynne na terenie całej Polski, niemniej jednak borykają się ze strapieniem z katalizatorami SCR. Zazwyczaj niedoskonałością, z którą męczą się pojazdy osobowe i ciężarowe spod znaku Hino Motors, przede wszystkim, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony filtr cząstek stałych. Słynnej marce Hino Motors nie udałoby się utrzymanie wymaganych do spełnienia osiągów poziomu emisji gazów spalinowych, bez montowania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Lubraniec należy do centrów, jakie napotykają problem bezpośrednio związany, z dużym odsetkiem szkodliwych zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Lubrańca, czemu słynny koncern Hino Motors dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, korzystając z filtrów cząstek stałych FAP. Z racji tego, że Hino Motors, tak jak inne marki wymaga do sprawnego działania kompletnych katalizatorów dlatego też zalecamy, żeby w Lubrańcu przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr i katalizator. Namierz warsztat, który naprawia samochody marki Hino Motors w Lubrańcu, dzięki usłudze wyszukiwania w prawej kolumnie naszej strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Lubrańcu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Lubrańcu 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Lubrańcu 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Lubrańcu 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Lubrańcu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Lubrańcu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Lubrańcu 1490
Wycinanie katalizatora SCR Hino Motors, usuwanie katalizatora SCR Hino Motors w Lubrańcu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Hino Motors w Lubrańcu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Lubrańcu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Lubrańcu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Lubrańcu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Lubraniec Aleja Lipowa LNI01G 52.543999/18.837721 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer