Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Lubrza

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Lubrzy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Lubrzy jest opcja regeneracji filtrów DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych Hino Motors z racji działalności mechanika z Lubrzy. Sporo pojazdów osobowych w Lubrzy to auta z silnikiem TDI posiadające wbudowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który wymaga odnawiania. Pojazdy osobowe i ciężarowe znanego koncernu Hino Motors odznaczają się nadzwyczajnymi mechanizmami w zagadnieniu obniżenia ilości emitowanych spalin. Odnalezienie kompetentnego zakładu mechaniki w Lubrzy wyprofilowanego w pojazdach Hino Motors może przysporzyć trudności, oraz jest mozolne. Lubrza należy do centrów, które biją na alarm związany, z dużą zawartością procentową produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Lubrzy, czemu producent Hino Motors dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, z wykorzystaniem filtrów DPF. Znanej korporacji Hino Motors nie powiodłoby się utrzymanie spodziewanych maksymalnych wartości zawartości produkowanych zanieczyszczeń, bez skorzystania z katalizatorów samochodowych. Żeby uchronić się od przykrości podczas prowadzenia samochodu Hino Motors, potrzeba okazjonalnie czyścić filtr cząstek stałych, jest to dostępne w warsztatowym laboratorium pod Lubrzy. Katalizatory stworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, jak również metalowego korpusu, przez co filtry FAP zaczopowują się zanieczyszczeniami i konieczna jest regeneracja, rekomendujemy zatem warsztat z Lubrzy. Namierz swojego mechanika samochodowego, którego specjalnością jest Hino Motors w Lubrzy, dzięki usłudze wyszukiwania w prawej kolumnie naszej strony. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie FAP lub regeneracja filtrów cząstek stałych dla aut marki Hino Motors, można znaleźć w panelu po prawej, lub w pracowni warsztatu w Lubrzy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Lubrzy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Lubrzy 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Lubrzy 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Lubrzy 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Lubrzy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Lubrzy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Lubrzy 1490
Wycinanie filtra FAP Hino Motors, usuwanie filtra FAP Hino Motors w Lubrzy 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Hino Motors w Lubrzy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Lubrzy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Lubrzy z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Lubrzy wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Lubrza Osiedle Szkolne Świebodzińska LRZ01A 52.307110/15.440700 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer