Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Luzino-Młyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Luzinie-Młynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Luzinie-Młynie pojawiła się sposobność czyszczenia filtrów cząstek stałych do pojazdów osobowych Hino Motors z racji obecności mechanika z Luzinu-Młynowi. Ażeby unikać przykrości w pracy diesla Hino Motors, potrzeba okresami wyczyścić DPF, możliwość taka istnieje u mechanika pod Luzinu-Młynowi. Prócz atrakcji dla przyjezdnych w Luzinie-Młynie odszukać można laboratoria, trudniące się naprawą filtrów cząstek stałych do pojazdów Hino Motors. Samochody z logo Hino Motors mogą się poszczycić świetnymi technologiami w dziedzinie zmniejszenia poziomu emisji zanieczyszczonych spalin. Luzino-Młyn jest jednym z centrów, które mają kłopot bezpośrednio związany, z ilością produkowanych zanieczyszczeń w powietrzu, czemu słynny producent Hino Motors stara się, przeciwstawiać się, za pomocą reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Uzyskanie limitów emisji cząstek stałych, dozwolonych przez emisji spalin, potrzebuje niezawodnego FAP-a. Odszukanie adekwatnego mechanika samochodowego w Luzinie-Młynie wyprofilowanego w pojazdach Hino Motors może być trudne, i jest żmudne. Filtry DPF FAP zmontowane są z ceramicznego wkładu, oraz korpusu z metalu, co wywołuje, że filtry DPF FAP wypełniają się i wymagają regeneracji, polecamy zatem pracownię w Luzinie-Młynie. Usługi, między innymi czyszczenie FAP lub płukanie katalizatorów dla aut producenta Hino Motors, wyszukać można w panelu bocznym naszej strony, lub w pracowni warsztatu w Luzinie-Młynie. Cennik usług naprawy katalizatorów z Hino Motors dla Luzinu-Młynowi umieściliśmy na dole, trzeba znaleźć w tym cenniku, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie naprawy katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Luzinie-Młynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Luzinie-Młynie 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Luzinie-Młynie 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Luzinie-Młynie 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Luzinie-Młynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Luzinie-Młynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Luzinie-Młynie 1490
Wycinanie filtra FAP Hino Motors, usuwanie filtra FAP Hino Motors w Luzinie-Młynie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Hino Motors w Luzinie-Młynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Luzinie-Młynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Luzinie-Młynie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Luzinie-Młynie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Luzino-Młyn Młyńska LUZ01A 54.566101/18.105690 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer