Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Małówka

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Małówce

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Małówka chlubi się obecnością laboratorium warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z odnawianiem elementów filtrów cząstek stałych DPF FAP do samochodów znanego koncernu Hino Motors. Odnalezienie kompetentnego warsztatu mechaniki w Małówce specjalizującego się w pojazdach osobowych Hino Motors może być niełatwe, oraz jest mozolne. Nierzadko słabością, z jaką zmagają się auta korporacji Hino Motors, przede wszystkim, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany katalizator SCR. Małówka jest jednym z miast, które spotyka problem mający związek, z dużą zawartością procentową wyemitowanych cząstek stałych w atmosferze miasta, czemu słynna marka Hino Motors próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, z wykorzystaniem filtrów cząstek stałych FAP. Katalizatory samochodowe pracują w niewiarygodnie trudnych warunkach pracy, czyli w układzie wydechowym, co jest przyczyną tego, że dochodzi do utraty możliwości urządzenia. Cały szereg aut w Małówce to pojazdy z silnikiem CRDi mające zainstalowany DPF, który potrzebuje czyszczenia. Hino Motors to pojazdy, jakie cieszą się uznaniem na terenie całego kraju, jednakże biedzą się z problemami z filtrami cząstek stałych. Samochody osobowe i ciężarowe spod znaku Hino Motors cechują się wzorcowymi aparaturami w temacie ograniczenia poziomu produkcji zanieczyszczeń. Tabela z cenami regenerowania filtrów DPF pochodzących z Hino Motors dla Małówki zamieściliśmy poniżej, powinno być można znaleźć na tej liście, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie naprawy DPF FAP. Usługi, między innymi czyszczenie katalizatorów i płukanie DPF FAP dla samochodów marki Hino Motors, zlokalizować można na naszej stronie internetowej, i w pracowni w Małówce.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Małówce

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Małówce 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Małówce 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Małówce 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Małówce 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Małówce 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Małówce 1490
Wycinanie katalizatora Hino Motors, usuwanie katalizatora Hino Motors w Małówce 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Hino Motors w Małówce 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Małówce

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Małówce z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Małówce wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Małówka Małówka 4C NBC01F 49.861431/21.902470 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer