Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Miechów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Miechowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

W Miechowie istnieje szansa naprawy katalizatorów do aut Hino Motors dzięki działalności pracowni warsztatu z Miechowa. Znalezienie adekwatnego mechanika samochodowego w Miechowie specjalizującego się w autach Hino Motors może być skomplikowane, jak również jest pracochłonne. Nagminnie powodem zapchanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, znanej marki Hino Motors, zdarza się inny problem, np. Uszkodzenie sterownika silnika. Filtry DPF składają się z ceramiki, i metalowego korpusu, co wywołuje, że katalizatory samochodowe zaczopowują się zanieczyszczeniami i konieczna jest naprawa, zalecamy warsztat w Miechowie. Zazwyczaj słabością, z którą biedzą się samochody osobowe i ciężarowe z logo Hino Motors, szczególnie, mające silnik wysokoprężny, jest zaczopowany filtr DPF FAP. Odzyskanie górnych osiągów produkcji cząstek stałych, dopuszczalnych przez normę EURO 5, potrzebuje sprawnie pracującego filtra cząstek stałych. Miechów jest jednym z ośrodków, jakie mają problem bezpośrednio związany, z dużą zawartością procentową produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu producent Hino Motors dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, dzięki wykorzystaniu filtrów cząstek stałych. FAP-y pracują w niezwykle zanieczyszczonym środowisku, a konkretnie w rurze wydechowej, co jest przyczyną tego, że po czasie następuje spadek możliwości części. Świadczone usługi takie jak czyszczenie katalizatorów SCR albo regeneracja filtrów cząstek stałych dla samochodów Hino Motors, można znaleźć na naszej stronie internetowej, albo w laboratorium warsztatu w Miechowie. Cennik czyszczenia filtrów DPF pochodzących z Hino Motors dla Miechowa wstawiliśmy pod zdjęciem, trzeba odszukać na tamtej liście, ile zapłacić będzie trzeba za świadczone usługi regeneracji FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Miechowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Miechowie 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Miechowie 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Miechowie 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Miechowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Miechowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Miechowie 1490
Wycinanie filtra DPF Hino Motors, usuwanie filtra DPF Hino Motors w Miechowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Hino Motors w Miechowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Miechowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Miechowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Miechowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Miechów Składowa MCH01N 50.358719/20.045231 Wyszukaj
Miechów Henryka Sienkiewicza MCH01A 50.356140/20.025360 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer