Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Międzybórz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Międzyborzu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Międzybórz znane jest z warsztatowego laboratorium zajmującego się naprawą katalizatorów SCR do aut osobowych i ciężarowych znanej marki Hino Motors. Hino Motors to samochody osobowe i ciężarowe, jakie są słynne na terenie całego świata, lecz walczą z trudnościami z filtrami DPF. Korporacji Hino Motors nie byłoby możliwe osiągnięcie spodziewanych wartości emisji gazów spalinowych, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów cząstek stałych FAP. Międzybórz jest jednym z ośrodków, które biją na alarm mający związek, z ilością emitowanych zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Międzyborza, czemu słynna marka Hino Motors próbuje, zapobiegać, z pomocą filtrów DPF/FAP. Prócz niespodzianek dla będących przejazdem w Międzyborzu odnaleźć można laboratoria, trudniące się regeneracją filtrów cząstek stałych do samochodów Hino Motors. Zwykłą bolączką, na jaką narażone są osobówki znanego koncernu Hino Motors, zwłaszcza, gdy wykorzystywany jest silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami katalizator. Cały szereg aut w Międzyborzu to pojazdy z silnikiem D-4D posiadające katalizator, który potrzebuje odnawiania. Katalizatory samochodowe złożone są ze skomplikowanego wkładu, jak również osłony z metalu, z tego też powodu katalizatory zaczopowują się i potrzebują naprawy, zachwalamy tym samym współpracę z Międzyborzem. Wybierz swój warsztat samochodowy, który jest specjalistą od Hino Motors w Międzyborzu, dzięki naszej wyszukiwarce w kolumnie po prawej stronie. Usługi, między innymi czyszczenie katalizatorów samochodowych jak również płukanie FAP dla samochodów marki Hino Motors, odszukać można na stronie, jak również w laboratorium warsztatu w Międzyborzu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Międzyborzu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Międzyborzu 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Międzyborzu 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Międzyborzu 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Międzyborzu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Międzyborzu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Międzyborzu 1490
Wycinanie filtra FAP Hino Motors, usuwanie filtra FAP Hino Motors w Międzyborzu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Hino Motors w Międzyborzu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Międzyborzu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Międzyborzu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Międzyborzu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Międzybórz Cło Wrocławska MDB01N 51.403839/17.666321 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer