Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Międzychód

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Międzychodzie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Międzychód wyróżnia się z powodu warsztatu mechaniki samochodowej posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z naprawą filtrów i katalizatorów do samochodów osobowych i ciężarowych znanej firmy Hino Motors. Standardową usterką, jaka dotyka samochody znanego koncernu Hino Motors, w szczególności, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr FAP. Bardzo często podłożem uszkodzenia katalizatora samochodowego, z logo Hino Motors, zdarza się inny defekt, za przykład może posłużyć: uszkodzony układ doładowania. Międzychód należy do miast, jakie napotykają problem powiązany, z dużym odsetkiem emitowanych zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Międzychodu, czemu znany producent Hino Motors dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, za pomocą katalizatorów samochodowych. Prócz rozrywek dla będących przejazdem pod Międzychodem zlokalizować można pracownie, zajmujące się płukaniem DPF do pojazdów Hino Motors. Diesle marki Hino Motors szczycą się wyjątkowymi sposobami w zakresie spadku emisji zanieczyszczeń. Hino Motors to osobówki, które cieszą się sławą na całym świecie, mimo to biedzą się z utrudnieniami z katalizatorami SCR. FAP-y trudnią się pracą w niewiarygodnie ciężkim środowisku pracy, a konkretnie za kolektorem spalin, co sprawia, że dochodzi do spadku parametrów podzespołu. Świadczone usługi takie jak naprawa katalizatorów i płukanie filtrów cząstek stałych dla samochodów Hino Motors, można znaleźć po prawej stronie, i w warsztacie samochodowym w Międzychodzie. Odzyskanie możliwości właściwości filtrów cząstek stałych w Międzychodzie dla samochodów producenta Hino Motors jest dostępne, bowiem nowa metoda regeneracji przybyła do Międzychodu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Międzychodzie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Międzychodzie 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Międzychodzie 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Międzychodzie 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Międzychodzie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Międzychodzie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Międzychodzie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Hino Motors, usuwanie katalizatora SCR Hino Motors w Międzychodzie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Hino Motors w Międzychodzie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Międzychodzie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Międzychodzie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Międzychodzie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Międzychód Mała Wielowieś św. Jana Pawła II MID01N 52.598469/15.907410 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer