Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Miejska Górka

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Miejskiej Górce

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Miejskiej Górce wystąpiła szansa oczyszczania filtrów cząstek stałych FAP do samochodów osobowych Hino Motors z powodu bytności pracowni warsztatu z Miejskiej Górki. Słynnemu producentowi Hino Motors nie powiodło się zdobycie niezbędnych osiągów ilości produkowanych gazów spalinowych, bez montażu filtrów DPF. DPF-y złożone są z ceramicznego wkładu, a także metalowej osłony, z tego też powodu filtry cząstek stałych DPF FAP zapychają się sadzą i konieczna jest regeneracja, rekomendujemy zatem warsztat w Miejskiej Górce. Filtry cząstek stałych operują w wyjątkowo zanieczyszczonych warunkach pracy, a więc za kolektorem spalin, w wyniku czego po czasie następuje spadek wyników podzespołu. Miejska Górka należy do ośrodków, jakie mają problem powiązany, z zawartością smogu w powietrzu, czemu producent Hino Motors próbuje, przeciwstawiać się, z pomocą filtrów cząstek stałych DPF. Duża część samochodów osobowych w Miejskiej Górce to auta z silnikiem D-4D posiadające wbudowany filtr DPF FAP, który potrzebuje czyszczenia. Oprócz rozrywek turystycznych pod Miejską Górką zlokalizować można zakłady, trudniące się czyszczeniem DPF FAP do aut osobowych i ciężarowych Hino Motors. Dobór profesjonalnego zakładu mechaniki w Miejskiej Górce przodującego w samochodach Hino Motors może być trudne, oraz jest czasochłonne. Odzyskiwanie skuteczności części filtrów DPF w Miejskiej Górce dla samochodów Hino Motors jest możliwe, albowiem regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem przybyła do Miejskiej Górki. Wykonywanie usług takich jak naprawa DPF FAP oraz płukanie FAP dla pojazdów marki Hino Motors, można odszukać na stronie, oraz w pracowni w Miejskiej Górce.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Miejskiej Górce

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Miejskiej Górce 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Miejskiej Górce 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Miejskiej Górce 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Miejskiej Górce 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Miejskiej Górce 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Miejskiej Górce 1490
Wycinanie filtra DPF Hino Motors, usuwanie filtra DPF Hino Motors w Miejskiej Górce 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Hino Motors w Miejskiej Górce 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Miejskiej Górce

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Miejskiej Górce z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Miejskiej Górce wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Miejska Górka Tęczowa MID353 51.654369/16.954161 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer