Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Miłomłyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Miłomłynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Miłomłynie wystąpiła szansa odnawiania filtrów cząstek stałych do aut osobowych i ciężarowych Hino Motors dzięki bytności pracowni warsztatu z Miłomłyna. Filtry DPF złożone są ze skomplikowanego wkładu, i metalowej osłony, co sprawia, że DPF-y zaczopowują się sadzą i potrzebują naprawy, zachwalamy tym samym warsztat w Miłomłynie. Zazwyczaj przyczyną usterki filtra FAP, ze stajni Hino Motors, staje się inna usterka, dla przykładu: niewłaściwa praca układu zasilania silnika. Hino Motors to pojazdy osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się sławą w całej Europie i nie tylko, niemniej jednak borykają się z problemami z filtrami DPF. Miłomłyn należy do miast, które dotyka problem mający związek, z ilością emitowanych zanieczyszczeń w powietrzu Miłomłyna, czemu słynna firma Hino Motors usiłuje, prewencyjnie zapobiegać, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Typową niedoskonałością, z którą zmagają się diesle korporacji Hino Motors, przede wszystkim, gdy zamontowany jest silnik samozapłonowy, jest brudny od sadzy filtr FAP. Słynnemu producentowi Hino Motors mogłoby nie powieść się wytwarzanie niezbędnych do spełnienia maksymalnych limitów ilości produkowanych spalin, bez montowania filtrów cząstek stałych FAP. DPF-y funkcjonują w nadzwyczaj obciążonych warunkach , to jest w samochodowym wydechu, co wywołuje, że po czasie następuje spadek możliwości urządzenia. Lista cennika regenerowania filtrów cząstek stałych FAP pochodzących z Hino Motors dla Miłomłyna można znaleźć na dole, istnieje możliwość by znaleźć na tamtej liście, koszt za wykonanie usługi czyszczenia DPF FAP. Usługi takie jak naprawa katalizatorów SCR lub płukanie FAP dla samochodów Hino Motors, odnaleźć można w panelu bocznym, lub w pracowni w Miłomłynie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Miłomłynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Miłomłynie 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Miłomłynie 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Miłomłynie 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Miłomłynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Miłomłynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Miłomłynie 1490
Wycinanie katalizatora Hino Motors, usuwanie katalizatora Hino Motors w Miłomłynie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Hino Motors w Miłomłynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Miłomłynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer