Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Miłosław

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Miłosławiu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR zmienia się w standardowe rozwiązanie w autach osobowych Hino Motors z silnikiem napędzanym dieslem, jednakże element ten zużywa się, z czym poradzić może sobie regeneracja filtrów DPF w warsztatowym laboratorium pod Miłosławiem. Zdobycie górnych pułapów poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin, zgodnych z EURO 4, wymaga jednego podzespołu, a mianowicie FAP-a. Prócz atrakcji dla będących przejazdem w Miłosławiu zlokalizować można pracownie, zajmujące się płukaniem katalizatorów do pojazdów osobowych Hino Motors. Miłosław jest jednym z miast, które napotykają kłopot powiązany, z dużą zawartością procentową smogu w powietrzu, czemu słynny koncern Hino Motors usiłuje, przeciwstawiać się, ze wsparciem filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Filtry FAP działają w nieprzeciętnie ciężkich warunkach, a konkretnie w rurze wydechowej, co jest przyczyną tego, że po czasie następuje utrata osiągów części. Hino Motors to diesle, jakie cieszą się sławą na całym świecie, ale borykają się z kwestią z filtrami FAP. Niemało pojazdów w Miłosławiu to samochody z silnikiem JTD posiadające wbudowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który potrzebuje płukania. By uchronić się od trudności podczas prowadzenia auta Hino Motors, trzeba co pewien czas przepalać filtr DPF, udostępniono taką usługę w laboratorium pod Miłosławia. Tabela z cennikiem odnawiania katalizatorów samochodowych z samochodów Hino Motors dla Miłosławia zamieszczono pod zdjęciem, trzeba odszukać na tej liście, jaka jest cena za wykonanie usługi naprawy DPF FAP. Dlatego że Hino Motors, tak jak inne maszyny koniecznie wymaga do poprawnej pracy działających katalizatorów samochodowych dlatego też polecamy, żeby w Miłosławiu wziąć pod skrzydła FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Miłosławiu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Miłosławiu 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Miłosławiu 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Miłosławiu 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Miłosławiu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Miłosławiu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Miłosławiu 1490
Wycinanie katalizatora SCR Hino Motors, usuwanie katalizatora SCR Hino Motors w Miłosławiu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Hino Motors w Miłosławiu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Miłosławiu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Miłosławiu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Miłosławiu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Miłosław Maciejewo Poznańska MIO417 52.199490/17.481779 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer