Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Mirsk

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Mirsku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP robi się standardowym rozwiązaniem w pojazdach osobowych Hino Motors z silnikiem na olej napędowy, lecz moduł ten psuje się, co rozwiązać może czyszczenie katalizatorów u mechanika pod Mirskiem. Osobowe i ciężarowe diesle marki Hino Motors cieszą się wyjątkowymi rozwiązaniami w temacie zmniejszania zawartości produkowanych cząstek stałych. Ażeby unikać kłopotów w pracy pojazdu Hino Motors, potrzeba czasem przedmuchać filtr DPF FAP, jest to dostępne u mechanika pod Mirska. Uzyskanie maksymalnych wyników zawartości produkowanych cząstek stałych, poprawnych dla normy emisji spalin EURO 5, domaga się pracującego poprawnie DPF-a. Hino Motors to samochody osobowe i ciężarowe, które cieszą się renomą na terenie całej Polski, ale stykają się z problemami z filtrami DPF. Wiele aut w Mirsku to samochody z silnikiem TDDI mające zainstalowany filtr DPF FAP, który wymaga mycia. Mirsk należy do centrów, które mają kłopot powiązany, z dużą zawartością emitowanych zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Mirska, czemu znany koncern Hino Motors usiłuje, przeciwstawiać się, za sprawą obecności reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Wyszukanie właściwego mechanika w Mirsku przodującego w pojazdach osobowych Hino Motors może dostarczyć kłopotów, i jest długotrwałe. Namierz swój warsztat samochodowy, który pomoże z Hino Motors w Mirsku, dzięki naszej wyszukiwarce w prawej części strony. Poprawienie wydolności składowych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Mirsku dla aut producenta Hino Motors jest prawdopodobne, gdyż nowa technologia regeneracji dotarła do Mirska.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Mirsku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Mirsku 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Mirsku 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Mirsku 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Mirsku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Mirsku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Mirsku 1490
Wycinanie katalizatora Hino Motors, usuwanie katalizatora Hino Motors w Mirsku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Hino Motors w Mirsku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Mirsku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer