Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Mońki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Mońkach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Mońki słynie z laboratorium warsztatu samochodowego zajmującego się naprawianiem filtrów i katalizatorów do pojazdów wytwórcy Hino Motors. Duża część aut w Mońkach to pojazdy z silnikiem CiTD posiadające filtr cząstek stałych, który potrzebuje odnawiania elementów. Producentowi Hino Motors niemożliwe byłoby uzyskanie wymaganych do spełnienia pułapów poziomu produkcji cząstek stałych, bez skorzystania z katalizatorów. Oprócz rozrywek turystycznych pod Mońkami odnaleźć można warsztaty, zajmujące się płukaniem katalizatorów samochodowych do pojazdów Hino Motors. Zazwyczaj usterką, na jaką narażone są diesle znanej firmy Hino Motors, w szczególności, gdy za napęd służy silnik wysokoprężny, jest brudny FAP. Filtry DPF FAP funkcjonują w wyjątkowo ciężkim środowisku, czyli w układzie redukcji emisji spalin, co sprawia, że dochodzi do utraty właściwości urządzenia. Pojazdy osobowe i ciężarowe korporacji Hino Motors chlubią się doskonałymi aparaturami w sferze ograniczania zawartości emitowanych zanieczyszczeń. Filtry DPF FAP zbudowane są ze skomplikowanego wkładu, i korpusu z metalu, co sprawia, że filtry DPF wypełniają się zanieczyszczeniami i potrzebują czyszczenia, rekomendujemy zatem współpracę z Mońkami. Lista cen regeneracji filtrów cząstek stałych FAP z samochodów Hino Motors dla Moniek wstawiliśmy w części strony poniżej, można sprawdzić na tej liście, jaka jest cena za przeprowadzenie naprawy filtrów cząstek stałych. Odnowienie wydolności elementów filtrów cząstek stałych w Mońkach dla pojazdów Hino Motors jest możliwe, dlatego, że regeneracja wodna zdołała przybyć do Moniek.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Mońkach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Mońkach 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Mońkach 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Mońkach 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Mońkach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Mońkach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Mońkach 1490
Wycinanie katalizatora Hino Motors, usuwanie katalizatora Hino Motors w Mońkach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Hino Motors w Mońkach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Mońkach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Mońkach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Mońkach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Mońki Mońki-Wieś Aleja Wojska Polskiego MON01F 53.404072/22.811449 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer