Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Mszczonów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Mszczonowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

FAP robi się standardowym rozwiązaniem w samochodach osobowych Hino Motors z silnikiem diesla, jednakowoż moduł ten psuje się, w czym poradzić może czyszczenie filtrów FAP w warsztacie samochodowym pod Mszczonowem. Znanej marce Hino Motors mogłoby nie powieść się uzyskanie niezbędnych do spełnienia górnych limitów ilości produkowanych cząstek stałych, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych DPF. Częstą słabością, która dotyka pojazdy wytwórcy Hino Motors, zwykle, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny, jest zapchany zanieczyszczeniami katalizator samochodowy. Żeby uniknąć kłopotów przy prowadzeniu diesla Hino Motors, wypada czasami przepalać filtr FAP, jest to możliwe w laboratorium warsztatu pod Mszczonowa. FAP-y wykonują pracę w bardzo ciężkich warunkach pracy, a mianowicie w układzie wydechowym, co wywołuje, że następuje utrata właściwości podzespołu. Filtry DPF stworzone są ze skomplikowanego wkładu, jak również metalowego korpusu, co sprawia, że filtry cząstek stałych zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebna jest regeneracja, rekomendujemy pracownię w Mszczonowie. Generowanie maksymalnych wyników poziomu produkcji cząstek stałych, dopuszczalnych dla emisji spalin EURO 5, wymaga przygotowanego katalizatora. Nieraz podłożem zaczopowania filtra DPF, znanej marki Hino Motors, bywa inne uszkodzenie, czego dobrym przykładem jest: nieszczelne turbo. Ze względu fakt, że Hino Motors, podobnie jak każda inna marka koniecznie wymaga do poprawnej pracy kompletnych katalizatorów zalecamy, żeby w Mszczonowie zadbać o DPF. Serwis takich usług jak naprawa FAP albo regeneracja DPF FAP dla pojazdów marki Hino Motors, odszukać można w panelu po prawej, albo w laboratorium w Mszczonowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Mszczonowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Mszczonowie 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Mszczonowie 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Mszczonowie 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Mszczonowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Mszczonowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Mszczonowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Hino Motors, usuwanie katalizatora SCR Hino Motors w Mszczonowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Hino Motors w Mszczonowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Mszczonowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Mszczonowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Mszczonowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Mszczonów Wschodnia MZS01N 51.971352/20.529711 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer