Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Muszyna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Muszynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Muszynie znajduje się opcja regeneracji filtrów DPF/FAP do samochodów osobowych Hino Motors z powodu działalności laboratorium z Muszyny. Hino Motors to osobowe i ciężarowe diesle, jakie są popularne na całym świecie, mimo to biedzą się z bolączkami z filtrami FAP. By zabezpieczyć się od problemów z eksploatacją samochodu Hino Motors, potrzeba czasami przepalać filtr cząstek stałych, możliwość taka istnieje w laboratorium pod Muszyny. Słynnej firmie Hino Motors nie byłoby możliwe osiągnięcie niezbędnych do spełnienia górnych pułapów zawartości produkowanych spalin, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów cząstek stałych DPF. Nieraz powodem zatkanego katalizatora SCR, firmy Hino Motors, zdarza się inna wada, za przykład może posłużyć: niewłaściwa praca układu zasilania silnika. Sporo samochodów w Muszynie to pojazdy z silnikiem TDCI posiadające zamontowany filtr DPF, który musi się oddawać do odnawiania elementów. Odzyskanie pułapów emisji spalin, dopuszczalnych według normy EURO 4, wymaga działającego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Prócz niespodzianek dla turystów pod Muszyną odnaleźć można laboratoria warsztatowe, trudniące się regeneracją DPF FAP do samochodów osobowych Hino Motors. Gdyż Hino Motors, zupełnie jak inne maszyny koniecznie potrzebuje do właściwej pracy nienaruszonych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami polecamy w Muszynie wziąć pod lupę filtr FAP. Serwis takich usług jak czyszczenie FAP czy regeneracja FAP dla aut producenta Hino Motors, zlokalizować można w panelu bocznym, czy w warsztatowym laboratorium w Muszynie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Muszynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Muszynie 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Muszynie 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Muszynie 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Muszynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Muszynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Muszynie 1490
Wycinanie katalizatora Hino Motors, usuwanie katalizatora Hino Motors w Muszynie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Hino Motors w Muszynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Muszynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer