Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Nowe

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Nowym

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Nowym pojawiła się szansa regenerowania katalizatorów do aut osobowych Hino Motors dzięki pracy laboratorium warsztatu samochodowego z Nowego. Żeby uchronić się przed dużą ilością trudności w użytkowaniu auta Hino Motors, należy co jakiś czas przeczyścić filtr cząstek stałych, jest to możliwe w laboratorium pod Nowego. Auta osobowe i ciężarowe z symbolem Hino Motors wyróżniają się wyjątkowymi układami w zakresie zredukowania poziomu emisji gazów wydechowych. Osiągnięcie pułapów zawartości emitowanych gazów wydechowych, dozwolonych przez normę emisji spalin EURO 6, koniecznie potrzebuje przygotowanego filtra cząstek stałych FAP/DPF. Najczęściej w przypadku przyczyną przytkanego filtra DPF, marki Hino Motors, zdarza się inne niedociągnięcie, np. Niewłaściwy stan wtryskiwaczy. Hino Motors to auta, jakie są znane w całym kraju, jednak stykają się z trudnościami z filtrami DPF. Filtry DPF FAP trudnią się pracą w wyjątkowo skomplikowanych warunkach, a więc za kolektorem spalin, w wyniku czego po czasie następuje spadek wyników części. Katalizatory samochodowe zmontowane są z aktywnego chemicznie wkładu, jak również metalowej osłony, z tego też powodu katalizatory SCR zaczopowują się zanieczyszczeniami i wymagają naprawy, rekomendujemy warsztat z Nowego. Poprawienie wydajności części filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Nowym dla samochodów marki Hino Motors jest możliwe, albowiem nowa technologia regeneracji zdołała dotrzeć do Nowego. Taryfikator usług odnawiania filtrów cząstek stałych FAP/DPF dedykowanych do Hino Motors dla Nowego zamieszczono w części strony poniżej, powinno być można sprawdzić tam, jaka jest cena za usługi naprawy katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Nowym

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Nowym 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Nowym 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Nowym 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Nowym 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Nowym 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Nowym 1490
Wycinanie filtra DPF Hino Motors, usuwanie filtra DPF Hino Motors w Nowym 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Hino Motors w Nowym 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Nowym

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Nowym z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Nowym wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Nowe Generała Komierowskiego NOE01N 51.690472/15.732600 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer