Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Oborniki Śląskie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Obornikach Śląskich

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Oborniki Śląskie chlubi się obecnością pracowni warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z myciem katalizatorów samochodowych do samochodów osobowych i ciężarowych spod znaku Hino Motors. Znalezienie profesjonalnego zakładu mechaniki w Obornikach Śląskich celującego w samochodach osobowych Hino Motors może przysporzyć problemów, i jest żmudne. By uchronić się od problemów przy prowadzeniu pojazdu Hino Motors, trzeba okazjonalnie przedmuchać DPF, możliwość taka istnieje u mechanika pod Obornik Śląskich. Katalizatory chodzą w niezwykle zanieczyszczonych warunkach, czyli w układzie redukcji emisji spalin, co jest przyczyną tego, że po czasie następuje spadek wyników części. Oprócz atrakcji dla wizytujących pod Obornikami Śląskimi odszukać można warsztaty, parające się czyszczeniem katalizatorów SCR do pojazdów osobowych Hino Motors. Standardową słabością, z którą borykają się auta ze stajni Hino Motors, przede wszystkim, kiedy w aucie pracuje silnik wysokoprężny diesla, jest brudny DPF. Hino Motors to osobówki, które są uznane w całej Europie i nie tylko, lecz zmagają się z bolączkami z filtrami DPF. Oborniki Śląskie należy do ośrodków, które mają problem w związku, z ilością emitowanych przez auta zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Obornik Śląskich, czemu znany producent Hino Motors stara się, profilaktycznie przeciwstawiać się, z wykorzystaniem filtrów cząstek stałych FAP. Ze względu fakt, że Hino Motors, tak jak inne marki domaga się do poprawnego działania sprawnych katalizatorów dlatego też polecamy w Obornikach Śląskich zwrócić uwagę jaki stan ma nasz FAP. Świadczone usługi takie jak czyszczenie katalizatorów oraz regeneracja FAP dla samochodów Hino Motors, można odszukać w panelu bocznym naszej strony, oraz w warsztacie mechaniki samochodowej w Obornikach Śląskich.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Obornikach Śląskich

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Obornikach Śląskich 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Obornikach Śląskich 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Obornikach Śląskich 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Obornikach Śląskich 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Obornikach Śląskich 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Obornikach Śląskich 1490
Wycinanie filtra DPF Hino Motors, usuwanie filtra DPF Hino Motors w Obornikach Śląskich 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Hino Motors w Obornikach Śląskich 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Obornikach Śląskich

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer