Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Opatów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Opatowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Opatowie istnieje opcja czyszczenia filtrów DPF/FAP do samochodów osobowych Hino Motors z racji działalności warsztatu samochodowego z Opatowa. Osiągnięcie górnych pułapów poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin, dozwolonych przez normę EURO, potrzebuje sprawnie pracującego filtra cząstek stałych. Hino Motors to auta osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się uznaniem w całej Europie i nie tylko, jednak zmagają się z bolączkami z katalizatorami. Katalizatory pracują w bardzo brudnych warunkach pracy, to jest w wydechu, co jest przyczyną tego, że następuje spadek wyników podzespołu. Filtry FAP utworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, i korpusu z metalu, co wywołuje, że filtry cząstek stałych DPF FAP zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebna jest naprawa, rekomendujemy warsztat z Opatowa. Opatów jest jednym z centrów, jakie napotykają problem w związku, z dużą zawartością emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w atmosferze, czemu znany koncern Hino Motors próbuje, przeciwstawiać się, za pomocą obecności reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Wiele pojazdów w Opatowie to auta z silnikiem CTDi posiadające wbudowany filtr FAP, który potrzebuje naprawy. Często słabością, dotykającą diesle ze stajni Hino Motors, głównie, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny, jest zapchany zanieczyszczeniami FAP. Usługi, między innymi czyszczenie katalizatorów samochodowych jak też regeneracja DPF FAP dla aut marki Hino Motors, można znaleźć w panelu bocznym naszej strony, jak też w warsztacie w Opatowie. Odzyskanie sprawności elementów filtrów cząstek stałych FAP w Opatowie dla pojazdów Hino Motors jest bezproblemowe, dlatego, że regeneracja wodno-chemiczna zdołała trafić do Opatowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Opatowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Opatowie 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Opatowie 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Opatowie 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Opatowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Opatowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Opatowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Hino Motors, usuwanie katalizatora SCR Hino Motors w Opatowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Hino Motors w Opatowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Opatowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Opatowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Opatowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Opatów Kozi Rynek Partyzantów OPT065 50.797451/21.425230 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer