Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Orzechowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Orzechowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Orzechowie istnieje szansa oczyszczania katalizatorów samochodowych do aut osobowych i ciężarowych Hino Motors dzięki funkcjonowania warsztatu mechaniki samochodowej z Orzechowa. Pojazdy osobowe i ciężarowe wytwórcy Hino Motors cieszą się kapitalnymi możliwościami w sprawie zmniejszenia zawartości emitowanych zanieczyszczeń. Sporo pojazdów osobowych w Orzechowie to pojazdy z silnikiem CDI posiadające katalizator samochodowy, który musi się oddawać do odnawiania. Nierzadko powodem uszkodzenia filtra cząstek stałych, spod znaku Hino Motors, zdarza się inne uszkodzenie, np. Uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Firmie Hino Motors nie byłoby możliwe zdobycie żądanych przez normy górnych pułapów zawartości produkowanych gazów spalinowych, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych. Często usterką, która dotyka pojazdy osobowe i ciężarowe marki Hino Motors, szczególnie, wykorzystujące silnik wysokoprężny, jest zapchany katalizator. Odnalezienie adekwatnego zakładu mechaniki samochodowej w Orzechowie wyspecjalizowanego w pojazdach osobowych Hino Motors może być skomplikowane, a także jest mozolne. Oprócz niespodzianek dla podróżnych w Orzechowie odszukać można pracownie, zajmujące się płukaniem katalizatorów do pojazdów osobowych Hino Motors. Wyszukaj mechanika, który specjalizuje się w Hino Motors w Orzechowie, dzięki wyszukiwarce w prawej kolumnie naszej strony. Odtworzenie niezawodności części wchodzących w skład reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Orzechowie dla pojazdów marki Hino Motors jest łatwe, bowiem regeneracja metodą wodną zdołała trafić do Orzechowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Orzechowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Orzechowie 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Orzechowie 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Orzechowie 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Orzechowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Orzechowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Orzechowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Hino Motors, usuwanie katalizatora SCR Hino Motors w Orzechowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Hino Motors w Orzechowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Orzechowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Orzechowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Orzechowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Orzechowo Miłosławska OCH01N 52.128262/17.480330 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer