Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Orzysz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Orzyszu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Orzyszu jest szansa odnawiania elementów filtrów FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Hino Motors z powodu funkcjonowania warsztatu mechaniki samochodowej z Orzysza. Hino Motors to osobowe i ciężarowe diesle, które cieszą się uznaniem w całej Europie i nie tylko, mimo to walczą ze strapieniem z filtrami FAP. Filtry cząstek stałych DPF FAP chodzą w niezwykle obciążonym środowisku, to jest w samochodowym wydechu, w wyniku czego następuje spadek właściwości urządzenia. Oprócz rozrywek dla turystów w Orzyszu odszukać można laboratoria, zajmujące się czyszczeniem katalizatorów do aut Hino Motors. Orzysz należy do ośrodków, które mają problem bezpośrednio związany, z dużą zawartością procentową produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Orzysza, czemu firma Hino Motors stara się, prewencyjnie zapobiegać, dzięki wykorzystaniu filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Na ogół podłożem zatkanego filtra DPF/FAP, firmy Hino Motors, jest inny mankament, doskonałym przykładem jest: nieszczelny układ wtryskowy. Diesle z symbolem Hino Motors chlubią się kapitalnymi narzędziami w dziedzinie redukowania ilości produkowanych gazów wydechowych. Korporacji Hino Motors mogłoby nie powieść się utrzymanie żądanych przez normy maksymalnych wyników poziomu produkcji zanieczyszczeń, bez instalacji filtrów DPF. Z racji tego, że Hino Motors, podobnie jak inne samochody wymaga do właściwej pracy sprawnych filtrów DPF dlatego też polecamy w Orzyszu przyjrzeć się jaki stan ma nasz katalizator. Odtworzenie sprawności części filtrów DPF w Orzyszu dla samochodów marki Hino Motors jest możliwe do osiągnięcia, albowiem technologia regeneracji wodnej przybyła do Orzysza.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Orzyszu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Orzyszu 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Orzyszu 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Orzyszu 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Orzyszu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Orzyszu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Orzyszu 1490
Wycinanie katalizatora SCR Hino Motors, usuwanie katalizatora SCR Hino Motors w Orzyszu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Hino Motors w Orzyszu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Orzyszu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Orzyszu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Orzyszu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Orzysz Ratuszowa OSZ01A 53.810589/21.949490 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer