Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Osięciny

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Osięcinach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Osięciny chlubi się obecnością warsztatu mechaniki samochodowej trudniącego się odnawianiem elementów filtrów cząstek stałych DPF FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych ze stajni Hino Motors. Filtry cząstek stałych składają się z ceramicznego wkładu, i osłony z metalu, przez co FAP-y wypełniają się i potrzebna jest regeneracja, zalecamy zatem usługi z Osięcin. Dobranie fachowego mechanika w Osięcinach wyprofilowanego w autach Hino Motors może być nieproste, oraz jest mozolne. Słynnemu producentowi Hino Motors nie powiodło się wyprodukowanie koniecznych do spełnienia górnych osiągów zawartości produkowanych zanieczyszczeń, bez montażu katalizatorów. Ażeby unikać problemów w użytkowaniu samochodu Hino Motors, trzeba co jakiś czas przepłukać katalizator samochodowy, jest to możliwe w laboratorium warsztatu pod Osięcin. Duża część aut w Osięcinach to pojazdy z silnikiem CTDi posiadające katalizator, który potrzebuje odnawiania. Główną słabością, jaka dotyka pojazdy ze stajni Hino Motors, w szczególności, gdy zamontowany jest silnik diesla, jest zabrudzony sadzą filtr i katalizator. Hino Motors to osobówki, jakie cieszą się uznaniem w całej Europie i nie tylko, niemniej jednak biedzą się z trudnościami z filtrami cząstek stałych. Dlatego że Hino Motors, równorzędnie jak inne auta koniecznie wymaga do nienagannej pracy sprawnych katalizatorów samochodowych polecamy, żeby w Osięcinach zadbać o filtr cząstek stałych. Usługi takie jak naprawa FAP jak również regeneracja filtrów cząstek stałych dla samochodów marki Hino Motors, można odszukać w panelu bocznym, jak również w laboratorium w Osięcinach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Osięcinach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Osięcinach 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Osięcinach 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Osięcinach 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Osięcinach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Osięcinach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Osięcinach 1490
Wycinanie filtra DPF Hino Motors, usuwanie filtra DPF Hino Motors w Osięcinach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Hino Motors w Osięcinach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Osięcinach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Osięcinach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Osięcinach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Osięciny Wojska Polskiego OSC01N 52.630161/18.723770 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer