Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Ostroróg

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Ostrorogu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Ostrorogu istnieje opcja odnawiania elementów filtrów cząstek stałych do pojazdów osobowych Hino Motors z racji bytności laboratorium warsztatu z Ostroroga. Odnalezienie wykwalifikowanego warsztatu w Ostrorogu wyspecjalizowanego w pojazdach osobowych Hino Motors może przysporzyć problemów, oraz jest czasochłonne. Sporo samochodów osobowych w Ostrorogu to pojazdy z silnikiem JTD posiadające filtr FAP, który musi się oddawać do oczyszczania. Samochody wytwórcy Hino Motors charakteryzują się nadzwyczajnymi rozwiązaniami w dziedzinie zmniejszenia poziomu produkcji zanieczyszczeń. Ostroróg należy do miast, które mają kłopot mający związek, z zawartością szkodliwych zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu koncern Hino Motors dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, z wykorzystaniem filtrów cząstek stałych FAP. Prócz atrakcji dla podróżnych pod Ostrorogiem zlokalizować można warsztaty, parające się płukaniem katalizatorów SCR do pojazdów osobowych i ciężarowych Hino Motors. Hino Motors to pojazdy osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się sławą w całej Europie i nie tylko, ale zmagają się z utrudnieniami z filtrami DPF. Katalizatory samochodowe działają w nieprzeciętnie zanieczyszczonych warunkach, to jest w wydechu, co jest przyczyną tego, że po czasie dochodzi do utraty wyników urządzenia. Wybierz swojego mechanika, którego specjalnością jest Hino Motors w Ostrorogu, dzięki usłudze wyszukiwania w kolumnie po prawej stronie. Ponieważ Hino Motors, równorzędnie jak inni producenci koniecznie wymaga do sprawnej pracy nienaruszonych filtrów cząstek stałych DPF dlatego też polecamy w Ostrorogu wziąć pod lupę filtr cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Ostrorogu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Ostrorogu 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Ostrorogu 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Ostrorogu 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Ostrorogu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Ostrorogu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Ostrorogu 1490
Wycinanie filtra DPF Hino Motors, usuwanie filtra DPF Hino Motors w Ostrorogu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Hino Motors w Ostrorogu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Ostrorogu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer