Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Otmuchów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Otmuchowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Otmuchowie znajduje się sposobność płukania filtrów cząstek stałych FAP/DPF do samochodów osobowych i ciężarowych Hino Motors z powodu funkcjonowania laboratorium warsztatu samochodowego z Otmuchowa. Katalizatory samochodowe zmontowane są z aktywnego chemicznie wkładu, oraz metalowej osłony, przez co katalizatory samochodowe zaczopowują się sadzą i potrzebna jest regeneracja, rekomendujemy zatem warsztat w Otmuchowie. Niemało samochodów w Otmuchowie to auta z silnikiem i-CTDi mające zamontowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który nie może obejść się bez naprawy. Filtry cząstek stałych DPF FAP operują w nadzwyczaj obciążonym środowisku pracy, to jest w wydechu, co jest przyczyną tego, że dochodzi do spadku właściwości podzespołu. Otmuchów jest jednym z centrów, które mają kłopot związany, z dużą zawartością smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w przestrzeni powietrznej Otmuchowa, czemu producent Hino Motors próbuje, przeciwstawiać się, z pomocą filtrów FAP. Najczęściej w przypadku sprawcą zdławionego katalizatora samochodowego, korporacji Hino Motors, zdarza się inne wybrakowanie, czego przykładem może być: niesprawna pompa Common Rail. Generowanie osiągów zawartości produkowanych gazów wydechowych, dopuszczonych normą EURO, koniecznie potrzebuje jednego podzespołu, a mianowicie katalizatora SCR. Oprócz rozrywek dla będących przejazdem pod Otmuchowem znaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, zajmujące się płukaniem katalizatorów do pojazdów Hino Motors. Tabela z cenami płukania katalizatorów wymontowanych z Hino Motors dla Otmuchowa widnieje poniżej tego tekstu, da się odszukać w tym cenniku, ceny za świadczone usługi płukania DPF. Zrewaloryzowanie skuteczności składowych katalizatorów samochodowych w Otmuchowie dla samochodów producenta Hino Motors jest ogólnodostępne, ponieważ nowa metoda regeneracji przybyła do Otmuchowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Otmuchowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Otmuchowie 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Otmuchowie 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Otmuchowie 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Otmuchowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Otmuchowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Otmuchowie 1490
Wycinanie filtra DPF Hino Motors, usuwanie filtra DPF Hino Motors w Otmuchowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Hino Motors w Otmuchowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Otmuchowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Otmuchowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Otmuchowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Otmuchów Krakowska OTM01G 50.467079/17.169941 Wyszukaj
Otmuchów Henryka Sienkiewicza OTM01N 50.467972/17.175261 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer