Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Pamiątkowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Pamiątkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych zmienia się w standardowe rozwiązanie w samochodach Hino Motors z silnikiem na ropę, aczkolwiek urządzenie to psuje się, ale może w tym pomóc czyszczenie filtrów FAP w pracowni pod Pamiątkowem. Katalizatory stworzone są ze skomplikowanej ceramiki, jak również metalowej osłony, co wywołuje, że filtry FAP wypełniają się i potrzebna jest regeneracja, polecamy zatem usługi z Pamiątkowa. Zdobycie górnych limitów emisji zanieczyszczonych spalin, identycznych z normą EURO 6, domaga się sprawnego filtra DPF. Auta osobowe i ciężarowe z symbolem Hino Motors charakteryzują się znakomitymi sposobami w zakresie obniżenia poziomu emisji gazów wydechowych. Sporo samochodów osobowych w Pamiątkowie to samochody z silnikiem TDI posiadające zamontowany filtr DPF, który musi się oddawać do płukania. Pamiątkowo jest jednym z ośrodków, które spotyka problem związany, z dużą ilością szkodliwych zanieczyszczeń w powietrzu Pamiątkowa, czemu słynny koncern Hino Motors usiłuje, przeciwdziałać, korzystając z katalizatorów samochodowych. Odszukanie profesjonalnego warsztatu mechaniki w Pamiątkowie celującego w pojazdach osobowych Hino Motors może dostarczyć problemów, oraz jest mozolne. Filtry FAP funkcjonują w wyjątkowo ciężkim środowisku, a dokładnie w wydechu, co jest przyczyną tego, że następuje spadek możliwości części. Ponieważ Hino Motors, tak jak każda inna marka potrzebuje do sprawnego działania działających filtrów cząstek stałych FAP polecamy, żeby w Pamiątkowie zaopiekować się elementem, jakim jest katalizator samochodowy. Odnajdź swój warsztat, który jest specjalistą od Hino Motors w Pamiątkowie, za pomocą wyszukiwarki na panelu po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Pamiątkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Pamiątkowie 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Pamiątkowie 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Pamiątkowie 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Pamiątkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Pamiątkowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Pamiątkowie 1490
Wycinanie filtra FAP Hino Motors, usuwanie filtra FAP Hino Motors w Pamiątkowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Hino Motors w Pamiątkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Pamiątkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer