Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Pilica

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Pilicy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP robi się standardowym rozwiązaniem w samochodach osobowych Hino Motors z silnikiem samozapłonowym, pomimo że element ten dotykają usterki, z czym pomóc może czyszczenie filtrów DPF w pracowni pod Pilicą. Z reguły sprawcą uszkodzenia filtra FAP, spod znaku Hino Motors, bywa inna wada, czego dobrym przykładem jest: uszkodzony układ zasilania silnika. Pilica należy do miast, które mają kłopot bezpośrednio związany, z dużym procentem tlenków azotu NOx w miejskim powietrzu Pilicy, czemu słynny producent Hino Motors stara się, przeciwdziałać, dzięki wykorzystaniu filtrów cząstek stałych. Ażeby unikać problemów podczas prowadzenia auta Hino Motors, potrzeba okazjonalnie wyczyścić filtr FAP, jest to udostępnione u mechanika pod Pilicy. Dobór adekwatnego mechanika w Pilicy celującego w samochodach Hino Motors może być niełatwe, a także jest mozolne. Korporacji Hino Motors nie udałoby się zdobycie żądanych przez normy maksymalnych wartości zawartości produkowanych spalin, bez instalacji katalizatorów. Prócz atrakcji dla przyjezdnych w Pilicy odnaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, zajmujące się płukaniem katalizatorów samochodowych do pojazdów osobowych i ciężarowych Hino Motors. Filtry cząstek stałych zbudowane są z aktywnego chemicznie wkładu, oraz metalowego korpusu, co wywołuje, że filtry DPF zaczopowują się sadzą i potrzebne jest czyszczenie, polecamy zatem współpracę z Pilicą. Dobierz swój zakład, który zajmuje się Hino Motors w Pilicy, dzięki naszej wyszukiwarce na panelu po prawej stronie. Odzyskanie niezawodności właściwości katalizatorów w Pilicy dla pojazdów Hino Motors jest możliwe, ponieważ nowa technologia regeneracji dotarła do Pilicy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Pilicy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Pilicy 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Pilicy 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Pilicy 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Pilicy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Pilicy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Pilicy 1490
Wycinanie filtra FAP Hino Motors, usuwanie filtra FAP Hino Motors w Pilicy 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Hino Motors w Pilicy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Pilicy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer