Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Pionki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Pionkach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Pionkach wystąpiła sposobność oczyszczania filtrów cząstek stałych FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Hino Motors z przyczyny funkcjonowania mechanika z Pionków. Pionki jest jednym z centrów, jakie mają problem związany, z dużą zawartością emitowanych zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu marka Hino Motors próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, korzystając z filtrów DPF/FAP. Zdobycie górnych osiągów emisji gazów wydechowych, dopuszczalnych dla EURO, koniecznie potrzebuje niezawodnego katalizatora samochodowego. Oprócz rozrywek turystycznych pod Pionkami odnaleźć można zakłady, zajmujące się regeneracją DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych Hino Motors. Diesle z logo Hino Motors chlubią się nieprzeciętnymi rozwiązaniami w dziedzinie redukowania zawartości emitowanych gazów spalinowych. Niemało pojazdów osobowych w Pionkach to samochody z silnikiem HDI posiadające zamontowany katalizator, który nie może obejść się bez mycia. Filtry cząstek stałych pracują w bardzo zanieczyszczonych warunkach, a konkretnie w układzie redukcji emisji spalin, co wywołuje, że po czasie następuje utrata właściwości urządzenia. Ażeby unikać problemów z użytkowaniem pojazdu Hino Motors, wypada okazjonalnie wyczyścić FAP, jest to możliwe w warsztacie mechaniki samochodowej pod Pionków. Serwis takich usług jak czyszczenie DPF lub płukanie DPF FAP dla pojazdów producenta Hino Motors, odszukać można na naszej stronie internetowej, lub w warsztacie w Pionkach. Przywrócenie wydajności składowych filtrów cząstek stałych FAP w Pionkach dla aut producenta Hino Motors jest osiągalne, bowiem regeneracja wodna dotarła do Pionków.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Pionkach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Pionkach 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Pionkach 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Pionkach 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Pionkach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Pionkach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Pionkach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Hino Motors, usuwanie katalizatora SCR Hino Motors w Pionkach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Hino Motors w Pionkach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Pionkach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Pionkach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Pionkach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pionki Chemiczna Zwoleńska PIO01G 51.478291/21.462669 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer