Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Pleśna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Pleśnej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

DPF staje się standardowym rozwiązaniem w pojazdach Hino Motors z silnikiem samozapłonowym, jednakże element ten dotykają usterki, w czym może pomóc płukanie filtrów FAP w warsztacie pod Pleśną. Filtry cząstek stałych DPF FAP stworzone są z ceramiki, oraz korpusu z metalu, przez co katalizatory SCR zapychają się i konieczna jest naprawa, rekomendujemy zatem usługi z Pleśnej. Stajni Hino Motors nie powiodło się utrzymanie spodziewanych maksymalnych limitów zawartości produkowanych gazów spalinowych, bez instalacji filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Filtry DPF chodzą w nieprzeciętnie skomplikowanym środowisku, a więc w wydechu, co sprawia, że po czasie dochodzi do utraty właściwości części. Pleśna jest jednym z centrów, które biją na alarm mający związek, z dużym odsetkiem tlenków azotu NOx nad głowami mieszkańców Pleśnej, czemu znana firma Hino Motors próbuje, zapobiegać, dzięki obecności reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Duża część aut w Pleśnej to samochody z turbodoładowaniem mające zamontowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który wymaga oczyszczania. Bardzo często źródłem uszkodzenia FAP-a, spod znaku Hino Motors, bywa inny problem, jeden z nich to: niewłaściwa praca sterownika silnika. Oprócz rozrywek dla wizytujących pod Pleśną zlokalizować można warsztaty samochodowe, zajmujące się naprawą DPF do samochodów osobowych Hino Motors. Usługi, między innymi czyszczenie katalizatorów samochodowych albo płukanie katalizatorów dla aut marki Hino Motors, można odszukać w panelu bocznym naszej strony, albo w warsztatowym laboratorium w Pleśnej. Odnajdź mechanika, który jest specjalistą od Hino Motors w Pleśnej, za pomocą wyszukiwarki na naszym panelu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Pleśnej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Pleśnej 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Pleśnej 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Pleśnej 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Pleśnej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Pleśnej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Pleśnej 1490
Wycinanie filtra DPF Hino Motors, usuwanie filtra DPF Hino Motors w Pleśnej 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Hino Motors w Pleśnej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Pleśnej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Pleśnej z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Pleśnej wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pleśna Pleśna 518 PLS413 49.924339/20.944839 Wyszukaj
Pleśna Pleśna 537 POP-PEA1 49.925171/20.944780 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer