Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Poddębice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Poddębicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Poddębicach pojawiła się możliwość odnawiania elementów filtrów cząstek stałych FAP/DPF do pojazdów osobowych Hino Motors z racji bytności warsztatowego laboratorium z Poddębic. Zachowanie pułapów produkcji gazów spalinowych, poprawnych według normy EURO 5, koniecznie potrzebuje działającego filtra cząstek stałych DPF. Znanemu producentowi Hino Motors nie udało się zachowanie oczekiwanych górnych limitów zawartości emitowanych zanieczyszczeń, bez montażu filtrów cząstek stałych DPF. Filtry cząstek stałych wykonują pracę w wyjątkowo brudnym środowisku pracy, to jest w układzie wydechowym, przez co po czasie następuje utrata właściwości urządzenia. Prócz atrakcji dla wizytujących pod Poddębicami odszukać można warsztaty, zajmujące się regeneracją DPF do pojazdów osobowych Hino Motors. Znalezienie odpowiedniego warsztatu mechaniki w Poddębicach wyspecjalizowanego w autach osobowych Hino Motors może być skomplikowane, jak również jest pracochłonne. Cały szereg pojazdów osobowych w Poddębicach to pojazdy z silnikiem Di-D mające wbudowany DPF, który potrzebuje oczyszczania. Żeby uchronić się przed dużą ilością kłopotów podczas prowadzenia diesla Hino Motors, trzeba okazjonalnie wyczyścić katalizator, jest to dostępne u mechanika pod Poddębic. Usługi takie jak naprawa katalizatorów i płukanie DPF dla pojazdów Hino Motors, zlokalizować można na stronie, i w warsztatowym laboratorium w Poddębicach. Odzyskiwanie efektywności właściwości filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Poddębicach dla marki Hino Motors jest osiągalne, dlatego, że regeneracja wodna trafiła do Poddębic.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Poddębicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Poddębicach 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Poddębicach 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Poddębicach 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Poddębicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Poddębicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Poddębicach 1490
Wycinanie filtra DPF Hino Motors, usuwanie filtra DPF Hino Motors w Poddębicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Hino Motors w Poddębicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Poddębicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Poddębicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Poddębicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Poddębice Osiedle 500-lecia Przejazd POD01ML 51.891418/18.955709 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer