Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Podłęże

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Podłężu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Podłęże odznacza się obecnością laboratorium warsztatu samochodowego trudniącego się regenerowaniem filtrów cząstek stałych DPF FAP do aut osobowych korporacji Hino Motors. Oprócz rozrywek dla będących przejazdem pod Podłężem znaleźć można warsztaty samochodowe, trudniące się płukaniem DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych Hino Motors. Sporo samochodów w Podłężu to pojazdy z silnikiem TDDI wyposażone w katalizator SCR, który wymaga mycia. Ażeby uchronić się od komplikacji z pracą samochodu Hino Motors, należy co jakiś czas przedmuchać filtr FAP, jest to udostępnione w warsztacie samochodowym pod Podłęża. Hino Motors to diesle, jakie cieszą się renomą na terenie całego świata, jednak walczą z problemami z filtrami FAP. Dobór specjalistycznego zakładu w Podłężu specjalizującego się w samochodach osobowych Hino Motors może dostarczyć problemów, a także jest pracochłonne. Najczęściej w przypadku podłożem zapchanego katalizatora samochodowego, marki Hino Motors, jest inny defekt, np. Uszkodzona turbosprężarka. Filtry cząstek stałych pracują w nieprzeciętnie zanieczyszczonych warunkach pracy, a mianowicie w układzie wydechowym, w wyniku czego następuje utrata osiągów podzespołu. Tabela cennika oczyszczania filtrów FAP dedykowanych do Hino Motors dla Podłęża znajduje się niżej, można zweryfikować w tej tabeli, ceny za usługi czyszczenia katalizatorów. Świadczone usługi takie jak naprawa filtrów cząstek stałych jak również płukanie DPF dla aut producenta Hino Motors, odnaleźć można na naszej stronie internetowej, jak również w pracowni warsztatu w Podłężu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Podłężu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Podłężu 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Podłężu 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Podłężu 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Podłężu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Podłężu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Podłężu 1490
Wycinanie filtra DPF Hino Motors, usuwanie filtra DPF Hino Motors w Podłężu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Hino Motors w Podłężu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Podłężu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Podłężu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Podłężu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Podłęże Podłęże 50A POP-POE1 50.556320/20.547800 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer