Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Popielów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Popielowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator zmienia się w standard w samochodach Hino Motors z silnikiem na ropę, aczkolwiek moduł ten psuje się, czemu podołać może regeneracja katalizatorów w warsztacie mechaniki samochodowej pod Popielowem. Słynnej marce Hino Motors mogłoby nie powieść się osiągnięcie potrzebnych do spełnienia osiągów zawartości emitowanych spalin, bez montażu filtrów cząstek stałych FAP. Ażeby unikać przykrości podczas prowadzenia samochodu Hino Motors, przydaje się okazjonalnie przeczyścić DPF, jest to możliwe w pracowni warsztatu pod Popielowa. Odzyskanie wyników zawartości produkowanych spalin, dopuszczonych normą EURO, potrzebuje sprawnego DPF-a. Filtry FAP utworzone są z ceramicznego wkładu, jak również metalowej osłony, z tego też powodu katalizatory SCR zaczopowują się i potrzebują naprawy, rekomendujemy zatem usługi z Popielowa. Najczęściej przyczyną zdławionego filtra DPF/FAP, spod znaku Hino Motors, jest inny problem, możliwą przyczyną jest: niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Popielów jest jednym z miast, jakie napotykają problem mający związek, z dużą zawartością procentową produkowanych przez auta zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Popielowa, czemu słynny koncern Hino Motors stara się, przeciwstawiać się, za pomocą obecności filtrów FAP. Odnalezienie właściwego mechanika w Popielowie celującego w samochodach osobowych Hino Motors może być skomplikowane, i jest pracochłonne. Gdyż Hino Motors, niczym każda inna marka wymaga do poprawnego działania działających filtrów cząstek stałych FAP/DPF zalecamy, żeby w Popielowie zwrócić uwagę jaki stan ma nasz DPF. Lista cen czyszczenia filtrów cząstek stałych DPF wymontowanych z Hino Motors dla Popielowa wstawiliśmy poniżej, istnieje możliwość by przeglądnąć w tym cenniku, ile trzeba zapłacić za wykonanie płukania filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Popielowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Popielowie 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Popielowie 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Popielowie 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Popielowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Popielowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Popielowie 1490
Wycinanie filtra DPF Hino Motors, usuwanie filtra DPF Hino Motors w Popielowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Hino Motors w Popielowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Popielowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Popielowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Popielowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Popielów Wolności PPL01N 50.824909/17.743589 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer