Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Powidz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Powidzu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr FAP staje się standardem w samochodach osobowych Hino Motors z silnikiem napędzanym dieslem, pomimo że komponent ten dotykają usterki, w czym poradzić może czyszczenie DPF w laboratorium pod Powidzem. Mnóstwo aut w Powidzu to pojazdy z silnikiem TDCI mające wbudowany filtr cząstek stałych, który wymaga oczyszczania. Dobranie fachowego zakładu mechaniki samochodowej w Powidzu celującego w autach osobowych Hino Motors może być skomplikowane, i jest czasochłonne. Bardzo często sprawcą zaczopowania DPF-a, znanej marki Hino Motors, staje się inne uszkodzenie, na przykład: niewłaściwy stan turbosprężarki. Auta osobowe i ciężarowe marki Hino Motors cieszą się dobrymi mechanizmami pracy w kwestii ograniczania zawartości emitowanych gazów spalinowych. Żeby ustrzec się od kłopotów w pracy auta Hino Motors, trzeba okazjonalnie wyczyścić filtr DPF FAP, jest to udostępnione w warsztacie pod Powidza. Katalizatory SCR składają się z ceramicznego wkładu, oraz osłony z metalu, z tego też powodu filtry cząstek stałych wypełniają się sadzą i potrzebne jest czyszczenie, polecamy współpracę z Powidzem. Oprócz atrakcji dla turystów pod Powidzem znaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, trudniące się płukaniem FAP do samochodów osobowych i ciężarowych Hino Motors. Dobierz warsztat, który zajmuje się Hino Motors w Powidzu, dzięki usłudze wyszukiwania w prawej części strony. Gdyż Hino Motors, niczym inne marki koniecznie wymaga do sprawnego działania nienaruszonych filtrów cząstek stałych FAP/DPF polecamy, żeby w Powidzu wziąć pod skrzydła filtr DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Powidzu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Powidzu 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Powidzu 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Powidzu 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Powidzu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Powidzu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Powidzu 1490
Wycinanie filtra DPF Hino Motors, usuwanie filtra DPF Hino Motors w Powidzu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Hino Motors w Powidzu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Powidzu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Powidzu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Powidzu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Powidz 29 Listopada POP-POW1 52.417511/17.917950 Wyszukaj
Powidz 29 Listopada PWD01A 52.417500/17.918230 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer