Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Pszczew

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Pszczewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Pszczew chlubi się obecnością warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z naprawą filtrów do samochodów osobowych firmy Hino Motors. Pszczew jest jednym z centrów, które biją na alarm w związku, z dużą zawartością procentową produkowanych zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Pszczewa, czemu znana marka Hino Motors usiłuje, zapobiegać, za pomocą obecności reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Uzyskanie wyników ilości produkowanych gazów spalinowych, dozwolonych normą EURO 4, wymaga sprawnego filtra cząstek stałych. Cały szereg aut w Pszczewie to auta z silnikiem TDDI posiadający zainstalowany filtr DPF FAP, który dopomina się odnawiania elementów. Producentowi Hino Motors nie byłoby możliwe zachowanie żądanych przez normy wyników poziomu produkcji gazów spalinowych, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów FAP. Żeby unikać problemów podczas prowadzenia pojazdu Hino Motors, przydaje się niekiedy wyczyścić DPF, możliwość taka istnieje w warsztacie samochodowym pod Pszczewa. Katalizatory składają się ze skomplikowanego wkładu, jak również korpusu z metalu, co wywołuje, że katalizatory samochodowe zaczopowują się sadzą i konieczne jest czyszczenie, zalecamy warsztat z Pszczewa. Główną bolączką, z którą męczą się auta firmy Hino Motors, w szczególności, gdy wykorzystywany jest silnik wysokoprężny, jest zapchany katalizator. Serwis takich usług jak czyszczenie DPF oraz regeneracja DPF FAP dla aut marki Hino Motors, odnaleźć można w panelu po prawej, oraz u mechanika w Pszczewie. Ponieważ Hino Motors, równorzędnie jak inne samochody wymaga do nienagannej pracy nienaruszonych filtrów FAP dlatego też polecamy w Pszczewie wziąć pod skrzydła katalizator SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Pszczewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Pszczewie 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Pszczewie 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Pszczewie 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Pszczewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Pszczewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Pszczewie 1490
Wycinanie filtra DPF Hino Motors, usuwanie filtra DPF Hino Motors w Pszczewie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Hino Motors w Pszczewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Pszczewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Pszczewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Pszczewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pszczew Władysława Sikorskiego PCW01A 52.480431/15.778260 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer