Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Pustków-Osiedle

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Pustkowie-Osiedlu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Pustków-Osiedle wyróżnia się z powodu laboratorium warsztatu zajmującego się przywracaniem sprawności katalizatorów do aut z logo Hino Motors. Pustków-Osiedle jest jednym z ośrodków, które dotyka problem bezpośrednio związany, z dużym procentem wyemitowanych cząstek stałych w powietrzu Pustkowa-Osiedla, czemu firma Hino Motors próbuje, przeciwdziałać, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych FAP. Samochody osobowe i ciężarowe wytwórcy Hino Motors znamionują się dobrymi sposobami w zagadnieniu redukowania produkcji spalin. Żeby uchronić się przed dużą ilością trudności w użytkowaniu samochodu Hino Motors, należy okazjonalnie przepłukać FAP, usługa jest świadczona w pracowni warsztatu pod Pustkowa-Osiedla. Firmie Hino Motors nie byłoby możliwe wyprodukowanie potrzebnych do spełnienia górnych pułapów poziomu emisji gazów spalinowych, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Filtry DPF FAP złożone są z aktywnego chemicznie wkładu, i metalowego korpusu, z tego też powodu katalizatory wypełniają się i wymagają naprawy, polecamy zatem współpracę z Pustkowem-Osiedlem. Katalizatory samochodowe działają w niewiarygodnie ciężkich warunkach pracy, a dokładnie w układzie wydechowym, co sprawia, że następuje utrata wyników części. Osiągnięcie limitów ilości emitowanych cząstek stałych, dopuszczalnych według normy EURO 6, koniecznie potrzebuje sprawnie pracującego filtra cząstek stałych FAP/DPF. Lista cen płukania filtrów cząstek stałych FAP/DPF od Hino Motors dla Pustkowa-Osiedla zamieszczono poniżej, należy znaleźć na tamtej liście, jaka jest cena za wykonanie czyszczenia katalizatorów SCR. Usługi, między innymi czyszczenie FAP lub płukanie DPF dla pojazdów producenta Hino Motors, znaleźć można w panelu bocznym, lub w warsztacie samochodowym w Pustkowie-Osiedlu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Pustkowie-Osiedlu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Pustkowie-Osiedlu 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Pustkowie-Osiedlu 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Pustkowie-Osiedlu 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Pustkowie-Osiedlu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Pustkowie-Osiedlu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Pustkowie-Osiedlu 1490
Wycinanie katalizatora SCR Hino Motors, usuwanie katalizatora SCR Hino Motors w Pustkowie-Osiedlu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Hino Motors w Pustkowie-Osiedlu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Pustkowie-Osiedlu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Pustkowie-Osiedlu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Pustkowie-Osiedlu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pustków-Osiedle Pustków - Osiedle PSW292 50.115330/21.509109 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer