Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Redło

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Redle

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Redle znajduje się szansa oczyszczania filtrów cząstek stałych FAP do aut osobowych Hino Motors z racji obecności laboratorium warsztatu z Redła. Częstą niedoskonałością, z którą borykają się osobówki spod skrzydeł Hino Motors, szczególnie, gdy za napęd służy silnik wysokoprężny, jest zapchany zanieczyszczeniami katalizator samochodowy. Zdobycie maksymalnych wartości produkcji gazów spalinowych, dopuszczalnych dla emisji spalin EURO 6, koniecznie wymaga sprawnego FAP-a. Duża część pojazdów w Redle to pojazdy z silnikiem CiTD posiadające zamontowany filtr DPF FAP, który musi się oddawać do oczyszczania. Filtry cząstek stałych DPF FAP składają się z ceramicznego wkładu, jak również metalowej osłony, z tego też powodu FAP-y wypełniają się i konieczne jest czyszczenie, polecamy pracownię w Redle. Dobór adekwatnego zakładu mechaniki w Redle wyspecjalizowanego w autach Hino Motors może dostarczyć kłopotów, a także jest żmudne. Nierzadko źródłem zdławionego katalizatora, wytwórcy Hino Motors, staje się inne uszkodzenie, jeden z nich to: uszkodzony zawór EGR. Ażeby ustrzec się od komplikacji w pracy samochodu Hino Motors, należy co pewien czas przepłukać FAP, możliwość taka istnieje w warsztacie pod Redła. Usługi, między innymi czyszczenie DPF czy płukanie FAP dla samochodów marki Hino Motors, wyszukać można w panelu bocznym, czy w warsztatowym laboratorium w Redle. Ze względu fakt, że Hino Motors, równorzędnie jak inni producenci koniecznie wymaga do właściwego funkcjonowania kompletnych filtrów FAP polecamy, żeby w Redle zwrócić uwagę jaki stan ma nasz FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Redle

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Redle 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Redle 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Redle 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Redle 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Redle 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Redle 1490
Wycinanie katalizatora Hino Motors, usuwanie katalizatora Hino Motors w Redle 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Hino Motors w Redle 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Redle

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Redle z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Redle wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Redło Redło 25B RDL01G 53.774689/15.966990 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer