Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Rogów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Rogowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Rogów odznacza się obecnością pracowni warsztatu trudniącego się regenerowaniem filtrów do aut osobowych znanego koncernu Hino Motors. Diesle ze stajni Hino Motors chlubią się kapitalnymi technologiami w dziedzinie obniżenia ilości produkowanych zanieczyszczeń. Filtry cząstek stałych zmontowane są ze skomplikowanego wkładu, oraz metalowej osłony, przez co filtry DPF zapychają się i potrzebują regeneracji, rekomendujemy warsztat w Rogowie. Katalizatory SCR trudnią się pracą w wyjątkowo ciężkich warunkach, a mianowicie w wydechu, w wyniku czego następuje spadek możliwości podzespołu. Dobór kompetentnego mechanika samochodowego w Rogowie wyspecjalizowanego w pojazdach Hino Motors może być niełatwe, jak również jest czasochłonne. Zachowanie wartości zawartości emitowanych cząstek stałych, dopuszczalnych według normy emisji spalin EURO 4, domaga się sprawnie pracującego filtra DPF/FAP. Ażeby zabezpieczyć się od komplikacji przy prowadzeniu samochodu Hino Motors, trzeba okresowo przeczyścić FAP, usługa jest dostępna w warsztacie samochodowym pod Rogowa. Standardową usterką, jaka dotyka pojazdy osobowe i ciężarowe z symbolem Hino Motors, przede wszystkim, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny, jest brudny od sadzy FAP. Lista cenowa regenerowania filtrów FAP dedykowanych do Hino Motors dla Rogowa wstawiliśmy w części strony poniżej, można znaleźć w tym cenniku, ile trzeba zapłacić za wykonanie czyszczenia filtrów cząstek stałych. Odtworzenie wydajności składowych filtrów DPF w Rogowie dla aut marki Hino Motors jest możliwe, albowiem technologia regeneracji wodnej zdołała trafić do Rogowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Rogowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Rogowie 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Rogowie 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Rogowie 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Rogowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Rogowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Rogowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Hino Motors, usuwanie filtra cząstek stałych Hino Motors w Rogowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Hino Motors w Rogowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Rogowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Rogowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Rogowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Rogów Wojska Polskiego ROO01F 51.816780/19.887131 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer