Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Rokiciny-Kolonia

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Rokicinach-Kolonii

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Rokiciny-Kolonia wyróżnia się z powodu pracowni warsztatu zajmującego się oczyszczaniem filtrów DPF do aut osobowych i ciężarowych spod skrzydeł Hino Motors. Hino Motors to pojazdy, które cieszą się uznaniem na terenie całego kraju, jednakże walczą z bolączkami z filtrami cząstek stałych. Oprócz rozrywek turystycznych w Rokicinach-Kolonii odszukać można warsztaty mechaniki samochodowej, parające się naprawą filtrów cząstek stałych do samochodów osobowych Hino Motors. Wiele samochodów osobowych w Rokicinach-Kolonii to auta z silnikiem TDCI posiadający zainstalowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który musi się oddawać do regeneracji. Katalizatory SCR zmontowane są ze skomplikowanej ceramiki, a także korpusu z metalu, co sprawia, że katalizatory wypełniają się zanieczyszczeniami i potrzebują czyszczenia, zachwalamy tym samym pracownię w Rokicinach-Kolonii. Odnalezienie profesjonalnego warsztatu mechaniki w Rokicinach-Kolonii specjalizującego się w samochodach osobowych Hino Motors może być nieproste, a także jest żmudne. Aby uchronić się przed dużą ilością przykrości w eksploatacji pojazdu Hino Motors, przydaje się co pewien czas czyścić FAP, usługa jest dostępna u mechanika pod Rokicin-Kolonii. Typową bolączką, z którą borykają się pojazdy osobowe i ciężarowe marki Hino Motors, szczególnie, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik samozapłonowy, jest brudny filtr FAP. Odzyskanie kondycji właściwości filtrów DPF w Rokicinach-Kolonii dla samochodów marki Hino Motors jest bezproblemowe, albowiem regeneracja hydrotermiczna zawędrowała do Rokicin-Kolonii. Cennik płukania filtrów cząstek stałych FAP/DPF z Hino Motors dla Rokicin-Kolonii ulokowaliśmy w części strony poniżej, należy przeglądnąć w tamtym cenniku, ceny za przeprowadzenie czyszczenia DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Rokicinach-Kolonii

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Rokicinach-Kolonii 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Rokicinach-Kolonii 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Rokicinach-Kolonii 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Rokicinach-Kolonii 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Rokicinach-Kolonii 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Rokicinach-Kolonii 1490
Wycinanie katalizatora SCR Hino Motors, usuwanie katalizatora SCR Hino Motors w Rokicinach-Kolonii 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Hino Motors w Rokicinach-Kolonii 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Rokicinach-Kolonii

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Rokicinach-Kolonii z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Rokicinach-Kolonii wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Rokiciny-Kolonia Łódzka ROC01N 51.665829/19.776560 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer