Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Rzepin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Rzepinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

W Rzepinie znajduje się sposobność płukania filtrów cząstek stałych do aut osobowych i ciężarowych Hino Motors dzięki pracy laboratorium warsztatu z Rzepina. Filtry DPF operują w wyjątkowo ciężkich warunkach, a mianowicie w samochodowym wydechu, co wywołuje, że dochodzi do utraty osiągów podzespołu. Odzyskanie górnych limitów ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin, poprawnych dla normy emisji spalin EURO, koniecznie wymaga sprawnie pracującego filtra DPF/FAP. Duża część pojazdów osobowych w Rzepinie to auta z silnikiem CRD posiadający zainstalowany katalizator samochodowy, który potrzebuje regenerowania. Filtry DPF składają się z ceramicznego wnętrza, a także metalowej osłony, z tego też powodu filtry DPF FAP zaczopowują się sadzą i potrzebują regeneracji, zachwalamy tym samym pracownię w Rzepinie. Rzepin należy do ośrodków, jakie dotyka problem mający związek, z ilością emitowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu firma Hino Motors usiłuje, przeciwdziałać, korzystając z filtrów cząstek stałych FAP. Hino Motors to samochody, które cieszą się uznaniem w całym kraju, lecz walczą ze strapieniem z filtrami DPF. Typową wadą, z jaką biedzą się osobowe i ciężarowe diesle wytwórcy Hino Motors, głównie, kiedy w aucie pracuje silnik diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami DPF. Dobierz swojego mechanika, który jest specjalistą od Hino Motors w Rzepinie, za pomocą wyszukiwarki w kolumnie po prawej stronie. Dlatego że Hino Motors, równorzędnie jak inne auta wymaga do sprawnego działania nieuszkodzonych filtrów FAP dlatego też zalecamy, żeby w Rzepinie przyjrzeć się jaki stan ma nasz katalizator SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Rzepinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Rzepinie 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Rzepinie 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Rzepinie 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Rzepinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Rzepinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Rzepinie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Hino Motors, usuwanie filtra cząstek stałych Hino Motors w Rzepinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Hino Motors w Rzepinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Rzepinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer