Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Rzgów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Rzgowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Filtr FAP robi się standardem w pojazdach osobowych Hino Motors z silnikiem napędzanym dieslem, ale urządzenie to zużywa się, ale może w tym pomóc naprawa filtrów DPF w warsztacie pod Rzgowem. Rzgów jest jednym z ośrodków, jakie biją na alarm związany, z dużą ilością produkowanych przez auta zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu znana marka Hino Motors próbuje, przeciwdziałać, z pomocą filtrów DPF/FAP. Hino Motors to auta, jakie są popularne w całym kraju, ale stykają się z bolączkami z filtrami cząstek stałych. Dobór odpowiedniego warsztatu w Rzgowie wyspecjalizowanego w samochodach osobowych Hino Motors może być niełatwe, a także jest mozolne. DPF-y utworzone są ze skomplikowanego wkładu, oraz osłony z metalu, co sprawia, że filtry cząstek stałych DPF FAP zaczopowują się sadzą i konieczna jest regeneracja, rekomendujemy współpracę z Rzgowem. Standardową słabością, z którą borykają się pojazdy znanego koncernu Hino Motors, szczególnie, gdy za napęd służy silnik diesla, jest brudny DPF. Niemało pojazdów w Rzgowie to samochody z silnikiem wysokoprężnym posiadające zamontowany katalizator SCR, który musi się oddawać do odnawiania. Zwykle sprawcą usterki filtra cząstek stałych, znanej marki Hino Motors, trafia się inne wybrakowanie, doskonałym przykładem jest: niewłaściwa praca układu doładowania silnika. Namierz swój zakład, który pomoże z Hino Motors w Rzgowie, dzięki naszej wyszukiwarce po prawej stronie. Wykaz cen mycia katalizatorów od Hino Motors dla Rzgowa wstawiono poniżej, powinno być można przeglądnąć tam, ceny za przeprowadzenie płukania filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Rzgowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Rzgowie 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Rzgowie 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Rzgowie 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Rzgowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Rzgowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Rzgowie 1490
Wycinanie filtra DPF Hino Motors, usuwanie filtra DPF Hino Motors w Rzgowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Hino Motors w Rzgowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Rzgowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Rzgowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Rzgowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Rzgów Rzemieślnicza RGW01N 51.649490/19.492510 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer