Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Siepraw

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Sieprawiu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

DPF zmienia się w standard w autach Hino Motors z silnikiem wysokoprężnym, jednakowoż część ta psuje się, z czym pomóc może regeneracja katalizatorów w laboratorium warsztatu pod Sieprawiem. Hino Motors to auta osobowe i ciężarowe, jakie są popularne w całej Europie i nie tylko, lecz walczą z trudnościami z katalizatorami SCR. DPF-y pracują w niezwykle ciężkim środowisku, a dokładnie w wydechu, co sprawia, że następuje utrata osiągów podzespołu. Marce Hino Motors nie powiodłoby się wytwarzanie potrzebnych do spełnienia górnych limitów poziomu produkcji spalin, bez montażu filtrów DPF/FAP. Aby unikać utrudnień z eksploatacją pojazdu Hino Motors, potrzeba okresowo czyścić filtr i katalizator, usługa jest dostępna w warsztacie mechaniki samochodowej pod Sieprawia. Dobranie wykwalifikowanego warsztatu mechaniki w Sieprawiu wyspecjalizowanego w pojazdach Hino Motors może dostarczyć kłopotów, jak również jest pracochłonne. Katalizatory zbudowane są z ceramiki, a także korpusu z metalu, co sprawia, że filtry cząstek stałych zapychają się zanieczyszczeniami i konieczne jest czyszczenie, zachwalamy tym samym warsztat z Sieprawia. Osiągnięcie pułapów ilości emitowanych cząstek stałych, zgodnych z normą emisji spalin EURO, koniecznie potrzebuje działającego sprawnie filtra cząstek stałych. Ze względu fakt, że Hino Motors, podobnie jak inne maszyny koniecznie wymaga do nienagannego działania sprawnych filtrów cząstek stałych FAP/DPF warto nadmienić, by w Sieprawiu zwrócić uwagę na filtr cząstek stałych. Lista cenowa płukania filtrów cząstek stałych FAP/DPF dla Hino Motors dla Sieprawia znajduje się na dole, trzeba sprawdzić w tamtym cenniku, koszt za przeprowadzenie regeneracji FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Sieprawiu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Sieprawiu 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Sieprawiu 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Sieprawiu 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Sieprawiu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Sieprawiu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Sieprawiu 1490
Wycinanie filtra FAP Hino Motors, usuwanie filtra FAP Hino Motors w Sieprawiu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Hino Motors w Sieprawiu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Sieprawiu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Sieprawiu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Sieprawiu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Siepraw Kawęciny SPR01A 49.904129/19.996071 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer