Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Sieraków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Sierakowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Miasto odznacza się obecnością warsztatu zajmującego się naprawianiem filtrów DPF do aut osobowych marki. Słynnej firmie mogłoby nie powieść się generowanie wymaganych do spełnienia górnych osiągów ilości produkowanych gazów wydechowych, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych DPF. To auta osobowe i ciężarowe, które są popularne na terenie całego świata, mimo to stykają się ze strapieniem z filtrami FAP. Aby uchronić się od kłopotów z użytkowaniem pojazdu , potrzeba niekiedy przedmuchać DPF, usługa jest świadczona w pracowni warsztatu pod. Uzyskanie wyników zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin, poprawnych dla normy emisji spalin EURO 5, wymaga sprawnie pracującego katalizatora. Jest jednym z centrów, które mają problem bezpośrednio związany, z dużym odsetkiem produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu słynna firma stara się, przeciwdziałać, korzystając z katalizatorów samochodowych. Filtry cząstek stałych DPF FAP zmontowane są ze skomplikowanego wkładu, oraz osłony z metalu, przez co filtry DPF wypełniają się i wymagają regeneracji, rekomendujemy pracownię w. Oprócz atrakcji dla wizytujących pod znaleźć można zakłady, zajmujące się płukaniem DPF do samochodów osobowych i ciężarowych. Odnajdź swój warsztat samochodowy, który jest specjalistą od w , za pomocą wyszukiwarki po prawej części strony. Gdyż , równorzędnie jak inne auta koniecznie wymaga do właściwego funkcjonowania kompletnych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dlatego też zalecamy w zadbać o katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Sierakowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Sierakowie 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Sierakowie 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Sierakowie 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Sierakowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Sierakowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Sierakowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Hino Motors, usuwanie filtra cząstek stałych Hino Motors w Sierakowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Hino Motors w Sierakowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Sierakowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Sierakowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Sierakowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Sieraków Osiedle Generała Władysława Sikorskiego Osiedle Generała Władysława Sikorskiego SIK01N 52.649181/16.068390 Wyszukaj
Sieraków Okręg Wielenski Wieleńska POP-SIK3 52.658840/16.082161 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer