Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Sława

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Sławie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Miasto Sława chlubi się obecnością pracowni warsztatu trudniącego się myciem filtrów do samochodów spod znaku Hino Motors. By uchronić się przed dużą ilością trudności przy prowadzeniu samochodu Hino Motors, potrzeba niekiedy wyczyścić filtr i katalizator, jest to udostępnione w laboratorium pod Sławy. Zdobycie górnych limitów zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin, dopuszczalnych przez normę EURO, potrzebuje sprawnego filtra cząstek stałych FAP/DPF. Duża część samochodów osobowych w Sławie to auta z silnikiem MultiJet posiadający zainstalowany DPF, który nie może obejść się bez mycia. Najczęściej powodem usterki katalizatora SCR, znanego koncernu Hino Motors, trafia się inna usterka, za przykład może posłużyć: uszkodzenie zaworu recyrkulacji spalin. Główną niedoskonałością, z jaką zmagają się pojazdy znanego koncernu Hino Motors, zazwyczaj, kiedy w aucie pracuje silnik samozapłonowy, jest brudny od sadzy filtr i katalizator. Diesle ze stajni Hino Motors szczycą się znakomitymi układami w sprawie obniżania produkcji gazów wydechowych. Firmie Hino Motors nie powiodło się wytwarzanie spodziewanych pułapów ilości emitowanych zanieczyszczeń, bez wykorzystania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Gdyż Hino Motors, podobnie jak inne auta koniecznie potrzebuje do nienagannego funkcjonowania niezepsutych filtrów cząstek stałych DPF dlatego też zalecamy w Sławie zaopiekować się elementem, jakim jest filtr DPF. Odnowienie wydajności właściwości filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Sławie dla samochodów producenta Hino Motors jest ogólnodostępne, albowiem technologia regeneracji wodnej zdołała przybyć do Sławy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Sławie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Sławie 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Sławie 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Sławie 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Sławie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Sławie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Sławie 1490
Wycinanie filtra DPF Hino Motors, usuwanie filtra DPF Hino Motors w Sławie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Hino Motors w Sławie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Sławie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Sławie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Sławie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Sława Rataje Odrodzonego Wojska Polskiego SAA204 51.879539/16.067110 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer