Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Śliwice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Śliwicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Śliwice cieszy się sławą z powodu laboratorium warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z myciem filtrów do samochodów osobowych wytwórcy Hino Motors. Katalizatory SCR utworzone są ze skomplikowanej ceramiki, oraz metalowej osłony, co sprawia, że FAP-y zapychają się i potrzebna jest naprawa, zachwalamy tym samym firmę pod Śliwicami. Nieraz podłożem zatkanego katalizatora samochodowego, marki Hino Motors, zdarza się inny defekt, doskonałym przykładem jest: uszkodzenie pompowtryskiwaczy. Żeby ustrzec się od utrudnień podczas prowadzenia diesla Hino Motors, należy niekiedy przedmuchać katalizator SCR, usługa jest świadczona w pracowni pod Śliwic. Dobranie odpowiedniego warsztatu w Śliwicach przodującego w autach osobowych Hino Motors może być niełatwe, oraz jest pracochłonne. Mnóstwo samochodów w Śliwicach to auta z silnikiem CiTD mające zainstalowany filtr DPF, który nie może obejść się bez oczyszczania. Katalizatory trudnią się pracą w niewiarygodnie zanieczyszczonych warunkach, to jest w rurze wydechowej, co jest powodem, że następuje spadek możliwości części. Hino Motors to pojazdy osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się sławą na terenie całego świata, jednakże walczą z bolączkami z filtrami DPF. Dlatego że Hino Motors, niczym inne pojazdy potrzebuje do właściwego działania niezepsutych filtrów DPF/FAP dlatego też zalecamy w Śliwicach zwrócić uwagę na filtr i katalizator. Zlokalizuj mechanika, który pomoże z Hino Motors w Śliwicach, za pomocą wyszukiwarki w kolumnie po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Śliwicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Śliwicach 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Śliwicach 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Śliwicach 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Śliwicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Śliwicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Śliwicach 1490
Wycinanie katalizatora Hino Motors, usuwanie katalizatora Hino Motors w Śliwicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Hino Motors w Śliwicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Śliwicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Śliwicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Śliwicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Śliwice Pocztowa SLC01A 53.710232/18.179529 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer