Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Staszów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Staszowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Staszów słynne jest z powodu laboratorium trudniącego się czyszczeniem filtrów cząstek stałych DPF FAP do aut osobowych korporacji Hino Motors. Staszów należy do ośrodków, które mają kłopot mający związek, z dużym odsetkiem szkodliwych zanieczyszczeń w powietrzu Staszowa, czemu marka Hino Motors próbuje, prewencyjnie zapobiegać, korzystając z katalizatorów. Oprócz atrakcji dla przyjezdnych w Staszowie zlokalizować można zakłady, trudniące się regeneracją filtrów cząstek stałych do pojazdów osobowych i ciężarowych Hino Motors. Aby uniknąć utrudnień w użytkowaniu pojazdu Hino Motors, przydaje się okresowo czyścić filtr DPF FAP, jest to możliwe w pracowni pod Staszowa. Zdobycie górnych limitów emisji zanieczyszczeń, dopuszczalnych według normy emisji spalin EURO 4, wymaga przygotowanego FAP-a. Często wadą, jaka dotyka auta osobowe i ciężarowe korporacji Hino Motors, głównie, gdy za napęd służy silnik samozapłonowy, jest zabrudzony katalizator samochodowy. Hino Motors to auta, które są słynne na całym świecie, lecz biedzą się z bolączkami z katalizatorami SCR. Duża część aut w Staszowie to samochody z silnikiem CTDi posiadający zainstalowany filtr DPF FAP, który dopomina się płukania. Cennik mycia filtrów FAP marki Hino Motors dla Staszowa można znaleźć w dolnej części strony, należy sprawdzić na tamtej liście, jaka jest cena za przeprowadzenie naprawy FAP. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie katalizatorów jak również regeneracja filtrów cząstek stałych dla marki Hino Motors, odszukać można w panelu bocznym naszej strony, jak również w pracowni w Staszowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Staszowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Staszowie 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Staszowie 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Staszowie 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Staszowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Staszowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Staszowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Hino Motors, usuwanie filtra cząstek stałych Hino Motors w Staszowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Hino Motors w Staszowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Staszowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Staszowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Staszowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Staszów Osiedle Wschód Opatowska SSW01N 50.567089/21.168280 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer