Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Stoczek Łukowski

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Stoczku Łukowskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

FAP staje się standardem w samochodach Hino Motors z silnikiem napędzanym dieslem, jednakże część ta psuje się, co rozwiązać może regeneracja filtrów DPF w pracowni pod Stoczkiem Łukowskim. FAP-y funkcjonują w nieprzeciętnie zanieczyszczonym środowisku, to jest w rurze wydechowej, przez co następuje spadek możliwości części. Standardowo przyczyną zatkanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, spod znaku Hino Motors, zdarza się inny defekt, jeden z nich to: niewłaściwy stan turbosprężarki. Zachowanie pułapów poziomu produkcji gazów wydechowych, identycznych z normą EURO, koniecznie wymaga jednego podzespołu, a mianowicie filtra DPF/FAP. Diesle z symbolem Hino Motors wyróżniają się nadzwyczajnymi metodami w zakresie zredukowania emisji spalin. Hino Motors to osobówki, jakie są uznane na terenie całej Polski, jednakże zmagają się ze strapieniem z katalizatorami SCR. Stoczek Łukowski jest jednym z ośrodków, które dotyka problem mający związek, z dużym odsetkiem produkowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu, czemu producent Hino Motors stara się, prewencyjnie zapobiegać, z pomocą filtrów FAP. Filtry cząstek stałych stworzone są z ceramicznego wkładu, a także metalowego korpusu, przez co katalizatory SCR zapychają się sadzą i potrzebna jest regeneracja, rekomendujemy zatem pracownię w Stoczku Łukowskim. Wybierz swojego mechanika samochodowego, który poradzi sobie z Twoim Hino Motors w Stoczku Łukowskim, za pomocą wyszukiwarki po prawej stronie. Świadczone usługi takie jak naprawa filtrów cząstek stałych czy płukanie filtrów cząstek stałych dla aut marki Hino Motors, wyszukać można na naszej stronie internetowej, czy w warsztacie samochodowym w Stoczku Łukowskim.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Stoczku Łukowskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Stoczku Łukowskim 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Stoczku Łukowskim 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Stoczku Łukowskim 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Stoczku Łukowskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Stoczku Łukowskim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Stoczku Łukowskim 1490
Wycinanie filtra FAP Hino Motors, usuwanie filtra FAP Hino Motors w Stoczku Łukowskim 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Hino Motors w Stoczku Łukowskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Stoczku Łukowskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Stoczku Łukowskim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Stoczku Łukowskim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Stoczek Łukowski Wilcza Wola Partyzantów SLI01N 51.958149/21.960119 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer