Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Strzelce Krajeńskie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Strzelcach Krajeńskich

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF zmienia się w standard w pojazdach Hino Motors z silnikiem na olej napędowy, pomimo że komponent ten psuje się, z czym pomóc może regeneracja filtrów FAP w warsztacie samochodowym pod Strzelcami Krajeńskimi. DPF-y zbudowane są z ceramicznego wnętrza, i korpusu z metalu, z tego też powodu FAP-y zaczopowują się sadzą i potrzebują naprawy, zachwalamy tym samym usługi z Strzelec Krajeńskich. Osobowe i ciężarowe diesle firmy Hino Motors odznaczają się świetnymi narzędziami w dziedzinie zredukowania zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin. Ażeby uchronić się przed dużą ilością kłopotów z użytkowaniem samochodu Hino Motors, należy od czasu do czasu przeczyścić filtr DPF, usługa jest dostępna w pracowni warsztatu pod Strzelec Krajeńskich. Oprócz atrakcji dla będących przejazdem pod Strzelcami Krajeńskimi zlokalizować można laboratoria warsztatowe, parające się naprawą katalizatorów SCR do pojazdów osobowych Hino Motors. Z reguły sprawcą uszkodzenia reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, wytwórcy Hino Motors, jest inne niedociągnięcie, możliwą przyczyną jest: uszkodzony układ zasilania silnika. Hino Motors to auta osobowe i ciężarowe, jakie są uznane na terenie całego świata, jednakże walczą z trudnościami z filtrami DPF. FAP-y funkcjonują w bardzo trudnym środowisku, a więc w układzie redukcji emisji spalin, co wywołuje, że dochodzi do spadku osiągów podzespołu. Lista cen naprawy filtrów cząstek stałych dla Hino Motors dla Strzelec Krajeńskich umieszczono w poniższej sekcji, nie ma przeszkód, by przeglądnąć w tym cenniku, ceny za usługi czyszczenia katalizatorów. Ponieważ Hino Motors, niczym inni producenci koniecznie potrzebuje do właściwego działania nieuszkodzonych filtrów DPF/FAP dlatego też zalecamy, żeby w Strzelcach Krajeńskich wziąć pod skrzydła filtr cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Strzelcach Krajeńskich

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Strzelcach Krajeńskich 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Strzelcach Krajeńskich 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Strzelcach Krajeńskich 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Strzelcach Krajeńskich 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Strzelcach Krajeńskich 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Strzelcach Krajeńskich 1490
Wycinanie katalizatora Hino Motors, usuwanie katalizatora Hino Motors w Strzelcach Krajeńskich 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Hino Motors w Strzelcach Krajeńskich 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Strzelcach Krajeńskich

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Strzelcach Krajeńskich z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Strzelcach Krajeńskich wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Strzelce Krajeńskie Wyzwolenia STK02N 52.878510/15.527180 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer